Hlavní obsah stránky

Sigma 30 mm f/1,4 DC DN

  • objektiv Sigma 30 mm f/1,4 DC DN
  • objektiv Sigma 30 mm f/1,4 DC DN
  • objektiv Sigma 30 mm f/1,4 DC DN
objektiv Sigma 30 mm f/1,4 DC DN

Sigma 30 mm f/1,4 DC DN je standardní objektiv kombinující vynikající optické vlastnosti s kompaktním designem pro Fujifilm X. Světelnost f/1,4 dělá z objektivu vhodnou volbu pro práci za zhoršených světelných podmínek a také poskytuje zvýšenou kontrolu nad hloubkou ostrosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSigma

Popis

Sigma 30 mm f/1,4 DC DN je standardní objektiv kombinující vynikající optické vlastnosti s kompaktním designem pro Fujifilm X. Světelnost f/1,4 dělá z objektivu vhodnou volbu pro práci za zhoršených světelných podmínek a také poskytuje zvýšenou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Objektiv využívá krokový AF motor pro rychlé, tiché a plynulé ostření, které se hodí jak pro fotografování, tak pro video. Jednotlivé optické prvky jsou potaženy Super Multi-Layer vrstvou pro potlačení duchů a odlesků a dodávají obrazu vyšší kontrast a čistotu barev.

Parametry

Typ objektivůs pevným ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost30 mm
Hmotnost265 g
Minimální ohnisková vzdálenost30 mm
Průměr filtru52 mm
Maximální světelnost objektivu1,4 f/

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Objektivy Sigma

Všechny objektivy Sigma