Hlavní obsah stránky

Sigma 16 mm f/1,4 DC DN Contemporary Fuji X

  • objektiv Sigma 16 mm f/1,4 DC DN Contemporary Fuji X
objektiv Sigma 16 mm f/1,4 DC DN Contemporary Fuji X

Sigma 16 mm f/1,4 DC DN Contemporary pro Fujifilm X je širokoúhlý objektiv kombinující vynikající optické vlastnosti s kompaktním designem. Světelnost f/1,4 dělá z objektivu vhodnou volbu pro práci za zhoršených světelných podmínek a také poskytuje zvýšenou kontrolu nad hloubkou ostrosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSigma

Popis

Sigma 16 mm f/1,4 DC DN Contemporary pro Fujifilm X je širokoúhlý objektiv kombinující vynikající optické vlastnosti s kompaktním designem. Světelnost f/1,4 dělá z objektivu vhodnou volbu pro práci za zhoršených světelných podmínek a také poskytuje zvýšenou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Objektiv využívá krokový AF motor pro rychlé, tiché a plynulé ostření, které se hodí jak pro fotografování, tak pro video. Jednotlivé optické prvky jsou potaženy Super Multi-Layer vrstvou pro potlačení duchů a odlesků a dodávají obrazu vyšší kontrast a čistotu barev.

Parametry

Typ objektivůs pevným ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost16 mm
Hmotnost405 g
Minimální ohnisková vzdálenost16 mm
Průměr filtru67 mm
Širokoúhlýano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Objektivy Sigma

Všechny objektivy Sigma