Hlavní obsah stránky

Shimano EW-WU101

  • Shimano EW-WU101
  • Shimano EW-WU101
Shimano EW-WU101

Shimano Di2 EW-WU101 E-tube ANT+ je bezdrátová jednotka, díky níž můžete vaše kolo propojit s E-Tube aplikací v mobilním telefonu, či tabletu a s vhodným cyklocomputerem. Funkce ve spojení s cyklocomputerem, kompatibilním s ANT+TM, nebo Bluetooth LE connections: stupeň zařazených převodů, stav baterie, informace o nastavení, D-Fly přenos informací.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuShimano

Popis

Shimano Di2 EW-WU101 E-tube ANT+ je bezdrátová jednotka, díky níž můžete vaše kolo propojit s E-Tube aplikací v mobilním telefonu, či tabletu a s vhodným cyklocomputerem. Funkce ve spojení s cyklocomputerem, kompatibilním s ANT+TM, nebo Bluetooth LE connections: stupeň zařazených převodů, stav baterie, informace o nastavení, D-Fly přenos informací.   Montáž za vzpěru zadní stavby rámu, materiál pro připevnění je součástí balení, kabel pro připojení je třeba objednat samostatně.  

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Ostatní komponenty pro jízdní kola Shimano

Všechny ostatní komponenty pro jízdní kola Shimano