Hlavní obsah stránky

Sencor SRV 1000SL

Robotický vysavač Sencor vám ušetří spoustu času, práce a energie. Veškerý úklid starým vysavačem nebude tak efektivní jako s tímto robotickým.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSencor

Popis

Robotický vysavač Sencor vám ušetří spoustu času, práce a energie. Veškerý úklid starým vysavačem nebude tak efektivní jako s tímto robotickým.

Klíčové vlastnosti
  • protinárazové čelní čidlo
  • jednoduchá obsluha
  • 80 minut provozu na jedno nabití
  • funkce mopu

Robotický vysavač Sencor SRV 1000SL

Vysavač si poradí s chlupy, vlasy, prachem, drobky i většími částicemi! Při čištění může efektivně kombinovat různé cesty, takže vždy můžete dosáhnout nejlepších výsledků na parketách, linoleu, vinylových a keramických obkladech, když jdete do práce nebo odpočíváte doma.

Sencor SRV 1000SL
Nárazník proti překážkám

Přední půlkruh funguje jako odpružený nárazník, který když se srazí s překážkou, odrazí se a objede ji. Elektrická gumová kola mohou dosáhnout efektivního pohybu na jakémkoli povrchu, a to nejen k ochraně sebe samého, ale také k ochraně podlahy před poškozením nebo poškrábáním. Pomocí koleček dokáže překonat přechodové lišty vysoké až 1 cm a může jezdit po kobercích vysokých až 2 cm.

Sencor SRV 1000SL spodní strana
Výbava

Úklid s pomocí tohoto robotického vysavače je prostě potěšením! Doma může vysávat a vytírat podlahu. Stačí nainstalovat antistatický sběrač prachu na dno a začít používat! Prachovka lze použít pro suché a mokré utírání pro lepší výsledky. Na koberce stačí, když vyjmete boční kartáče a hned se z něj stává pomocník pro úklid nízkých koberců. Jeho součástí je kvalitní protiprachový filtr, který zachytává prach i roztoče.

Sencor SRV 1000SL senzor
Senzory proti pádu

Vysavač disponuje třemi chytrými infračervenými senzory, které ho vždy a hlavně včas upozorní na to, že by mohla nastat jízda ze schodů nebo pád z vyvýšené plošiny. Senzory jsou velmi spolehlivé, a tak se nemusíte bát že by nezvládl uklidit v jakémkoliv patře.

Obsah balení
  • Sencor SRV 1000SL hlavní jednotka
  • držák na prachovku
  • prachovka
  • nabíjecí adaptér
  • filtr
  • nádoba na prach

Parametry

Příkon15 W
Hmotnost vysavače2,5 kg
Časovačne
Hlučnost65 dB
Dálkové ovládáníne
Turbo kartáčne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Robotické vysavače Sencor

Všechny robotické vysavače Sencor