Hlavní obsah stránky

Sencor SHF 921GR

Zvlhčovač vzduchu Sencor je designově přizpůsobený k začlenění do interiéru. Zvlhčovač má noční světýlko pro navození příjemné atmosféry.

Vybrat variantu (2)

Sencor SHF 921GR zelený

2 varianty pro
Sencor SHF 921GR

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSencor

Popis

Zvlhčovač vzduchu Sencor je designově přizpůsobený k začlenění do interiéru. Zvlhčovač má noční světýlko pro navození příjemné atmosféry. Pracuje na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru o frekvenci 2,4 MHz. Produkuje studenou páru (neovlivňuje teplotu v místnosti). Doba provozu na jedno naplnění při max. výkonu je až 6 hodin. Má velmi tichý provoz díky technologii Noiseless. Výhodou je automatické vypnutí při vyčerpání zásobníku na vodu. Hmotnost přístroje je 950 g.

Parametry

Typ zvlhčovačeultrazvukový
Objem nádoby2,2 l
S ionizátoremne
Zvlhčovací výkon300 ml/h
Hlučnost35 dB
S hygrostatemne

Články k tématu

Domácnost a zahrada10 nejlepších zvlhčovačů vzduchu: Průvodce výběrem

Suchý vzduch můžete zvlhčit několika způsoby, od pověšení mokrého prádla do místnosti až po automatické zvlhčovače vzduchu. Pokud dáváte přednost sofistikovanému řešení a rozhodli jste se pořídit…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zvlhčovače vzduchu Sencor