Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji

Recenze Sencor SCM2025

Nahlásit
Nahlásit chybu
Sencor SCM 2025 je praktická autochladnička vhodná pro použití v autě, doma nebo na chatě. Lze ji tedy napájet z 12V zapalování v autě nebo230 V ze síťové zásuvky. Díky svému vnitřnímu uspořádání a objemu 20 litrů pojme 2 ks PET lahví o objemu 2 litry a další potraviny, které dokáže uchladit až o 20 °C pod okolní teplotu.

Recenze 90%

Hodnocení: 90%
14 recenzí
5
8x
4
5x
3
1x
2
0x
1
0x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení
Shrnutí recenzíVygenerováno na základě 8 recenzí pomocí Seznam AI

Sencor SCM2025 chladí spolehlivě a je vhodná pro běžné použití v autě i na cestách. Uživatelé oceňují její výkon a praktické příslušenství, ale zmiňují hlučnější provoz a drobné konstrukční nedostatky jako vypadávající víko. Za danou cenu nabízí dobrý poměr výkonu a kvality.

Co lidé chválí
  • Dobře chladí
  • Síťový i autoadaptér v balení
  • Dlouhé kabely
  • Vypíná se při poklesu napájení
  • Plně vyhovuje pro běžné použití
Na co si dát pozor
  • Hlučnější provoz
  • Neohřívá
  • Menší objem
  • Víko vypadává
  • Na dně se hromadí voda

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatel21. července 2021
Hodnocení: 100%

Dobře chladí Maximální spokojenost vyzkoušeno pod stanem ve stanu 40 stupňů a lednice na 13 stupních paráda nejméně jsem nameril 3 stupně při predvychlazenym pitím Oba kabely perfektně dlouhé

Víko vypadává Na dně voda

Super na cesty i dovolenou i v autě krásně chladila

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel7. ledna 2021
Hodnocení: 80%

funguje dobře, rychle nachlazená

trochu hlučnější

poměr cena kvalita se zatím zdá být solidní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hubacekmil18. června 2020
Hodnocení: 100%

plně vyhovuje pro mé užití, nyní s ním pojedu do Chorvatska, tak uvidím.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel14. srpna 2019
Hodnocení: 100%

Používám v kamionu,maximální spokojenost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel9. srpna 2019
Hodnocení: 80%

Opravdu chladí

Ochrana podpětí by mohla bejt nastavitelná.

Za ty prachy dobrá.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel12. července 2019
Hodnocení: 80%

při poklesu napájení se vypne

je menší

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel28. června 2019
Hodnocení: 100%

Není to mrazák, ale chladí dobře.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel9. dubna 2019
Hodnocení: 80%

Síť + adaptér

Neohřívá

Nahlásit
Nahlásit recenzi