Hlavní obsah stránky

Se-cure Pharma Femarelle 50+ 56 cps.

  • Se-cure Pharma Femarelle 50+ 56 cps.
Se-cure Pharma Femarelle 50+ 56 cps.

Femarelle je doplněk stravy ve formě kapslí, který je určen pro ženy starší 50 let při menopauze (v případě potřeby lze užívat i před dosažením 50 let). Účinná látka přípravku Femarelle je fermentovaný sójový extrakt (DT56a) s vysokou biologickou vstřebatelností a využitelností pro organismus.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSe-cure Pharma

Popis

Femarelle je doplněk stravy ve formě kapslí, který je určen pro ženy starší 50 let při menopauze (v případě potřeby lze užívat i před dosažením 50 let). Účinná látka přípravku Femarelle je fermentovaný sójový extrakt (DT56a) s vysokou biologickou vstřebatelností a využitelností pro organismus. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Počet tablet56

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné