Přípravek na podporu paměti a spánku Recenze Schwabe Lavekan 80 mg

Recenze Schwabe Lavekan 80 mg

Lavekan je rostlinný léčivý přípravek určený k léčbě přechodných úzkostných nálad, obsahující levanduli lékařskou. Ulevuje od hlavních příznaků úzkosti (vnitřní napětí a neklid, neustálé obavy, problémy s koncentrací, poruchy spánku, bušení srdce, svalové napětí, bolesti hlavy a zad). Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel1. dubna 2021

Lavekan mi pomohl. Cítím se klidněji.stavy úzkosti jsou mnohem lepší a lépe spím.

Fanta Čočka11. července 2022

Funguje bezvadně... Je třeba vydržet, zlepšení od úzkosti po 14 dnech od začátku braní. Nejlépe na večer. Lepší vzít 2 tobolky jedna je málo. K tomu hořčík na noc a spíte jak nemluvně.

Po prvním balení jsem si nemohl zvyknout na chuť levandule, byla cítit i v dechu. Druhé balení bez problémů.

Zatím nejlepší lék na úzkost co jsem měl. Zkuste vydržet i ta cenu 2 tabletek, je sice dražší ale zabírá. Pořád lepší než antidepresiva která mají desítky vedlejších účinků.

Registrovaný uživatel16. listopadu 2020

Drahé. Nefunkční.

Registrovaný uživatel27. ledna 2022

Lavekan mi zlepšil mé potíže na těle (brnění, ochablost, šumění v hlavě), které se objevily po prožití náročné psychické situace. Po cca měsíci znatelné zlepšení. Beru každý den, 3 měsíce, pak chvíli pauza a další cyklus. Negativa žádná, je to vynikající produkt a vřele doporučuji těm, na které padá úzkost a s ní spojené tělesné projevy.

Nejsou...

Registrovaný uživatel25. dubna 2021

Za ty peníze by mohl mít lepší účinky.

Registrovaný uživatel11. února 2022

Zvláštní tlak na hrudi po Lavekanu začal mizet. Celkově se lépe cítím. A jako velkou výhodu spatřuji, že po x letech konečně dobře spím... standardně problémy s usínáním, následně několikrát vzhůru v noci a teď se nic takového neděje.

Kdo nemá rád levanduli... tak to není prášek úplně pro něj. Chvíli po spolknutí se chuť levandule trochu vrací.

Emma11. ledna 2023

Zklidňující účinky a žádné nežádoucí ucinky

Zatím jsem žádné neshledala

Mne tento přípravek pomohl hodně, je lepší dávat navečer, celkem mě zklidnil, ale tak příjemně, mužu si normalne číst knížku apod., Dávám ale dvě tobolky, jednu jen když se chci lip vyspat a dvě vyloženě na zklidnění, pomohl mi daleko víc než třeba takový tryptofan, po kterém jsem měla daleko horší úzkosti, nevím možná je to i o cloveku, jak co komu sedne, mě levandule sedla a to jsem z toho měla docela strach, takže kdo chce vyzkoušet, tak bych se toho nebala.

Registrovaný uživatel16. ledna 2024

Zklidní po cca týdnu užívání, nenávykový

Pomohl mi jako náhrada za návykový Rivotril při panických atakách, na palpitace a bušení srdce. Užívám jednu tabletku denně 4 měsíce a maximální spokojenost.

Registrovaný uživatel20. června 2023

Lépe po něm spím 6 hodin v kuse.

Ráno jsem trochu zpomalená, tak ho užívám jen když nejdu druhý den do práce.

Registrovaný uživatel25. ledna 2022

výborná reklama,propagace

objevily se negativní účinky,které má údajně 10 lidí ze 100

lék nesplnil předpokládané a proklamované účinky

Registrovaný uživatel23. prosince 2022

Možná to mám spíš vsugerovaný, ale myslím, že mě uklidňuje...

Registrovaný uživatel11. ledna 2022

Po týdnu necítím žádnou úlevu. Nežádoucí účinek velké říhání. Doplněk poměrně drahý.

Registrovaný uživatel8. ledna 2022

bez chemie

neucinuje

Registrovaný uživatel21. srpna 2023

Pomohl

jirinavackova18. listopadu 2023

Lavekan jsem si koupila na doporučení známé-lékařky. Za mě funguje-lépe se mi po něm spí.

Registrovaný uživatel30. března 2022

Zklidnění bez vedlejších účinků.

Nevím.

Přírodní prostředek s dobrým účinkem.

Registrovaný uživatel15. února 2022

Moc na mě nefungoval.

Varianta 14 cps.
ivana30. ledna 2024

Pomáhají pri nervovem vypětí nebo úzkosti

zuzana.spinkova23. ledna 2024

splňuje to, co je nabízeno

eva.dotalova22. prosince 2023

Bylinný preparát při úzkosti.Pomáhá.