- Do 3 dnů
- Doprava zdarma
- Doprava zdarma





Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce















Se štípačem dříví Scheppach HL 760 můžete odložit sekeru a užít si oheň v krbu bez zbytečné námahy a bezpečněji. Poradí si s čerstvým nebo vyschlým dřevem o délce polen do 52 cm. Přístroj štípe rychlostí až 100 polen za hodinu a dokáže vyvinout tlak až 7 tun. Má integrovaná kolečka, která usnadňují jeho manipulaci.
Štípací klín z kované oceli je zabudován do systému Vario. Díky tomuto uložení si můžete nastavit dráhu pístu podle délky polena a nemusíte pokaždé čekat, až se píst vrátí do nejzazší polohy. Štípač dříví Scheppach HL 760 tak při práci ušetří čas i elektrickou energii.

Díky štípací síle 7 tun a kovanému štípacímu klínu si štípač Scheppach poradí s měkkým i tvrdým typem dřevin až do průměru polena 25 cm a délky 52 cm. Podle potřeby můžete pracovat se dřevem čerstvým nebo již vyschlým. Štípač dřeva pomůže v každém ročním období.

Pro maximální ochranu obsluhy je stroj vybaven obouručním ovládáním, ochrannou klecí a prodloužením pracovního stolu. Případné vymrštění či pád štěpin je téměř dokonale eliminován. Díky tomu můžete pracovat bezpečněji a chránit tak sebe i další osoby a rodinné příslušníky, které by se mohli pohybovat v okolí pracoviště, na zahradě nebo v dílně. Při práci se dřevem je vždy potřeba používat standartní ochranné pomůcky, jako jsou rukavice a ochranné brýle.

Štípač je vybaven systémem VARIO. To v praxi znamená, že si můžete nastavit dráhu pístu podle délky polena a nemusíte tak pokaždé čekat, až se píst vrátí do nejzazší polohy. Ušetříte tak mnoho minut času i elektrickou energii.

Ke stroji obdržíte vysoký stojan, ochrannou klec a prodloužení pracovního stolu. Dle individuální potřeby lze štípač používat i bez přídavného zvýšeného stojanu. Elektrický štípač dříví Scheppach HL 760 vám ušetří čas i námahu a posezení u krbu si budete moci užít i bez práce se sekerou.
| Výrobce | Scheppach Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Štípačky na dřevo Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Štípací tlak | 7 t Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Napětí | 230 V Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Rychlost štípání | 3,1 cm/s Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Maximální průměr polena | 25 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Maximální délka polena | 52 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Transportní kolečka | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Usnadňují přenášení štípače. | |
| Produktové číslo | 5905211934 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 15. října 2020 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ štípačky | horizontální Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Dřevo štípe vodorovně. Je levnější a přenositelnější, ale méně výkonná a pouze na menší polena. | |
| Ruční | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hmotnost | 63 kg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Výška | 51 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Šířka | 33 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hloubka | 95 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 230x | ||
| 4 | 105x | ||
| 3 | 19x | ||
| 2 | 9x | ||
| 1 | 6x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Silný, bezpečný, pohodlný, dobře přemístitelný s namontovaným podstavcem, není nutný stůl na položení štípačky, výhodná cena s podstavcem na kolečkách
Velmi dobře štípe dřevo. Výhodný je též stojan.
1. O boční bezpečnostní mřížku se občas zachytí štípnuté polínko, praktičtější by byl na bocích plech.
2. Samotná montáž je ztížena nekvalitním spojovacím materiálem
(nepoužitelné šrouby, resp. hlavy šroubů).
Jedná se o dobrého pomocníka na štípání dřeva, ale pár věcí by si ještě zasloužilo vylepšení. Například praktičtější ochrana proti odlétnutým třískám a malým odlomeným kouskům dřeva. Dále by stálo za úvahu doplnit stojan třetím kolečkem s aretací, a to pro lepší manipulaci. Manipulační madlo není vhodně umístěno. Jinak vše OK.
Výborný výrobek.
Praskne-li jedno táhlo pístnice (unavou materiálu),dojde k poškození pístnice celé (ohnuti).
Výrobek je jinak velký pomocník. Jen bych udělal malou úpravu a to nastavení výšky. Menší člověk má problém.
Šlape dobře. Vůči ručnímu sekání je produktivita vyšší více jak o 50%.
Výšku podstavce by to chtělo takovou aby se dalo u štípačky sedět. Lze vyřešit jiným podstavcem - stolkem apod.
Můj nejlepší nákup za poslední roky.
výborný pomocník,jednoduchá obsluha
tento výrobek doporučuji,skvělý pomocník
zatím vše vpořádku
Je to pracant
Pní očekávané.
Hrozný návod kompletace. Sestavit intuitivně je nejlepší.
Velice dobrý pomocník, hlavně pro ženy.
silná štípačka, není moc hlučná, dobrá manipulace na přídavných kolečkách
měkčí plech
Nemusíte klečet
ztrácí trochu výkon při zahřátí oleje
Poměr cena - výkon velmi dobrý
Příšerný návod na úrovni Chinaski made....opravdu vrchol ubohost tuto značku nikdy vice
vykon
vysoky stojan
Výkon a jednoduché ovládání. Dokáže zpracovat i vyschlý dubový vaz od kterého se sekera jen odrážela. Dříví na topení už připravuje i manželka díky této štípačce.
Snad jen nedostatečně připevnění dorazu pro zkrácení zpětného chodu.
Vynikající stroj který jen doporučuji.
Stroj pracuje perfektně. Zatím dobré.
Mohl by být přiložen podrobnější návod na sestavení přístroje.
Poradí si hravě s tvrdým dřevem.
opravdu velký pomocník, štípe snadno i daleko větší kusy
nic zásadního, ale je škoda, že výrobce nedoladí vše k dokonalosti
- málo robustní stojan s kolečky na štípačku, tenké profily, hodně se kýve
- mechanický systém ochrany spínací páčky jsem musel ohnout, nedovírala do konce, když máte větší ruku než dětskou
- nastavení brzdy posunu je nefunkční, tah je velký a brzda v podobě šroubu s křídlovkou nefunguje - výhledově si předvrtám zarážky
- u hodně sukového dřeva je dojezd nedostatečný, je potřeba si vypomoci podložkou z trámku (až 10cm)
za ty peníze dobrý kup, jsem spokojen (až na ty nedostatky)
mile mne překvapila síla tlaku - moc jsem tomu nevěřil
Lehký a silný stroj na chalupu uplně postačí.
Štípe perfektně
Výborný pomocník, rychlý, tichý, hydraulika výborná.
Snížil jsem stojan.
Jsem rád, že jsem si tento typ pořídil, poradí si snadno i se sukovatými poleny.
Zatím bezporuchový provoz, dostatečná síla.
"Beran" nedojíždí až k trhacímu klínu. Bylo by vhodné výrobcem dodávat v příslušenství druhou variantu (delší)s možností výměny (na 4 šroubech)
a dojezdem cca 2cm od klínu.
Spouštění řešeno s ohledem na bezpečnost s využitím obou rukou. Jedna tlačítko vypínače, druhá spouštěcí páka. Jednou rukou je vhodné přidržovat špalek dřeva. Proto jsem vyřešil spouštění pákou převodem na nožní pedál a tím je jedna ruka volná pro přidržení špalku. Druhá ruka může ovládat vypínač.
Dobrý výrobek, trochu více se zabývat praktičností.











