Hlavní obsah stránky

SAVO Dezinfekční sprej proti plísním 500 ml

  • SAVO Dezinfekční sprej proti plísním 500 ml
SAVO Dezinfekční sprej proti plísním 500 ml

Savo sprej proti plísním je vysoce účinný a osvědčený dezinfekční přípravek ve spreji odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Díky rozprašovači se snadno aplikuje i do obtížně přístupných míst účinek se dostaví ihned po aplikaci.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSAVO

Popis

Savo sprej proti plísním je vysoce účinný a osvědčený dezinfekční přípravek ve spreji odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Díky rozprašovači se snadno aplikuje i do obtížně přístupných míst účinek se dostaví ihned po aplikaci. Dokonale odstraní plíseň ze spár z rámů oken, kachliček, obkladů a kuchyňských linek. Vhodný na různé povrchy – keramiku, obklady a spáry, omítky, zdivo, kámen, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikon, guma, nerez.

Parametry

Počet kusů v balení1
Dezinfekčníano
Objem500 ml
Produktové číslo1094030

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy a triky, jak vyčistit spáry v koupelně

Oslnivě čisté dlaždičky a zářivě bílé spáry jsou chloubou každé nové koupelny. Je ale jen otázkou času, kdy se na nich začne podepisovat vlhkost a každodenní užívání. Spárovací hmota mezi dlaždičkami…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Ostatní čisticí prostředky SAVO