Recenze Sandoz Orlistat 60 mg 84 tbl.

Recenze Sandoz Orlistat 60 mg 84 tbl.

Přípravek Orlistat Sandoz 60 mg je indikován ke snížení tělesné hmotnosti u dospělých pacientů s nadváhou (index tělesné hmotnosti (BMI) 28 kg/m2), užívá se v kombinaci s mírně nízkokalorickou dietou s nízkým obsahem tuků. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky.

Registrovaný uživatel1. února 2021

Snad omezuje vstřebávání tuků a napomáhá snížení hmotnosti

Bolesti břicha, průjem

Užívám rok a neshodil jsem ani kilo, tak nevím. Asi moc žeru.

Registrovaný uživatel4. srpna 2017

neverim,ze nekdo nezhubne...pokud samozreme nedrzi dietu ,tak verim,ale ja osobne,uzivam jiz nekolik let,jim po jidle i tri tablety najednou,jedna je malo,nekdy je to narocne :) kdo uzival,vi o cem mluvim,ale je to super pomocnik na zhubnuti,kdo chce dokaze to,vim o cem mluvim.Pak,kdyz dosahnete vahy,po ktere touzite,tak vyborny pomocnik pri udrzovani sve vahy.Takze :) pomocnik na cely zivot,pojidam jiz asi 8 let ,tak 10 tablet denne ,protoze se cpu stale necim a jsem zdrava .Takze za mne-doporucuji vsem,co chteji zhubnout a vypadat pekne.

jedine,co je silene,ze olej co z vas jde,kdo to nezna,si bude muset pri ceste do prace koupit novy kalhoty :)nejlepe zacit v patek ,aby kazdy vedel,co ho vlastne ceka :)

super,doporucuji

Registrovaný uživatel2. listopadu 2021

Doporučeno lékařem. Produkt omezuje vstřebávání tuku. Používám jen jednu tobolku denně.

Zapříčiňuje plynatost.

Produkt již beru roky a pomohl mi snížit tuk v játrech.

Registrovaný uživatel6. dubna 2021

Výborný, napomáhají neukládat tuk z jídla. Kdo si dá něco mastnějšího, má smůlu, protože je tuk vyloučen z těla v podobě tekuté olejové stolice a člověk pak nestihne dojít ani na WC

žádné

Skvělý prostředek pro ty, kteří jedí tučná jídla

Registrovaný uživatel14. září 2021

pro lidi, kteří trpí zácpou vynikající pomocník

Registrovaný uživatel3. dubna 2022

Rychlé zhubnutí, už před lety mi pomohl shodit kila po porodu. Teď po letech jsem se k němu vrátila, nebot po úpravě stravy a shozeni 5 kil se mi hubnutí zastavilo. Nasadila jsem tedy Orlistat a už mám dole zase další 3 kg. Pokud dodržujte příjem tuků, něco jako olejovita stolice a problémy se vás netýkají. Nikdy jsem tyto problémy neměla.

Registrovaný uživatel31. března 2021

Zkušenosti s podobným produktem před 15-ti lety. Pomáhá s redukcí váhy.

Nemá nedostatky, ale člověk musí dávat pozor na to co jí a být připravený na účinky.

spokojenost

Registrovaný uživatel2. června 2017

Naučí nejist tučná jídla a díky tomu 3kg dole a 6cm v pase.ale cvičení bylo taky

Nic

Registrovaný uživatel28. ledna 2022

Pomáhá mi i psychicky.

Žádné

Registrovaný uživatel6. března 2021

Pomáhá

Registrovaný uživatel12. února 2022

Na hubnutí super, aj orlistat Teva. Nevím jak bych zhubla, Ďiky Orlistan hubnu.

Registrovaný uživatel3. srpna 2023

dřívější zkušenost

klasika

Registrovaný uživatel5. března 2023

Užívala jsem dřív a váha šla dolů. Proto se k výrobku vracím

Registrovaný uživatel24. srpna 2022

Musela jsem si na něj zvyknout,ale funguje. Sice pomalu,ale jistě. Jsem spokojená.

Žádné.

Registrovaný uživatel20. září 2022