Hlavní obsah stránky

Samsung WW90TA046AE/LE

Volně stojící pračka s předním plněním Samsung WW90TA046AE/LE využívá k praní technologii Eco Bubble, která zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Volně stojící pračka s předním plněním Samsung WW90TA046AE/LE využívá k praní technologii Eco Bubble, která zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii. Pračka také udrží vaše oblečení hygienicky čisté díky páře a cyklu Hygiene Steam, který zvýší kvalitu praní dokonce i bez předpírky. Pára

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka55 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní9 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Samsung

Všechny pračky Samsung