Lednice Recenze Samsung RB38T705CSR/EF

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung RB38T705CSR/EF

Chladnička Samsung RB38T705CSR/EF se pyšní elegantním designem, který však ukrývá až 390 litrovou kapacitu s 600 mm hloubkou, kam se vejdou všechny velké víkendové nákupy pro celou rodinu. Inovativní technologie SpaceMax účinně izoluje, a proto mohou být stěny chladničky tenčí, čímž ergonomicky ještě lépe zapadne do jakéhokoli interiéru, aniž by zabrala příliš mnoho místa. Vaše ovoce a zelenina zůstanou vždy perfektně čerstvé a šťavnaté. Postará se o to funkce All-Around Cooling, která má za úkol chladit každou přihrádku, a to na celé ploše od jednoho rohu k druhému.

Registrovaný uživatel21. dubna 2021

netradiční povrchová úprava dvířek, působí docela luxusně displej schovaný uvnitř, stejně jako madla, nic neruší celkový dojem docela prostorná a tichá, jen ventilátory šumí docela často chladí pěkně rovnoměrně, potraviny vydrží déle čerstvé dlouhá záruka na invertor žena je z ní nadšená :-)

matoucí foto (není černá) kvalita Made in Poland a bohužel je to na detailech poznat skoro žádná variabilita interiéru plastové šuplíky a pojezdy mražáku nebudí moc důvěry LED osvětlení by potřebovalo regulaci trochu předražená

Celkově spokojeni, vzhled je rozhodně originální, ani černá, ani šedá, ani nerez, ani lesklá, ani matná, prostě od všeho trochu. Funguje skvěle, jen jsem kvůli rozměrům musel předělávat půlku kuchyně :-)

Registrovaný uživatel7. ledna 2023

Prostorná Tichá Nezůstávaji na ní otisky

Krátký kabel do zásuvky

Varianta stříbrná
Registrovaný uživatel11. srpna 2022

Po 25ti letech mám novou kombinovanou lednici, vybrala jsem ji na základě recenzí v D-testu. Běží první týden a zatím jsem spokojená.

Je dost vysoká - 203 cm, tedy horní regál je v zadní části už dost špatně přístupný i pro mne, se 168 cm výšky.

Registrovaný uživatel14. července 2022

Prostor, funkce.

Mozna otevirani mohlo byt z boku. Ale v poradku.

Spokojenost

Registrovaný uživatel12. července 2022

opravdu velký vnitřní prostor , nízká spotřeba 0,5kw za den a taky je hezká

zatím nic

myslím že to byl dobrý kup zatím spokojenost

Registrovaný uživatel4. července 2022

zatím funguje . Doufám, že vydrží, také tak dlouho jako předchozí chladnička

je větší než bylo napsáno v anotaci

Registrovaný uživatel26. ledna 2023
Registrovaný uživatel22. července 2022