Registrovaný uživatel20. února 2016
Hodnocení: 40%
Hodinky jsou to hezké což o to,ale nikde nemohu zjistit co vlastně umí,žádná technická data nejsou k dispozici.škoda možná bych měl i zájem,ale takto bych kupoval zajíce v pytli. Pepa

| 5 | 0x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodinky jsou to hezké což o to,ale nikde nemohu zjistit co vlastně umí,žádná technická data nejsou k dispozici.škoda možná bych měl i zájem,ale takto bych kupoval zajíce v pytli. Pepa