Samsung Odyssey G9 Neo LS49AG950NPXEN
Podobné výrobky
Všechny podobné
Samsung Odyssey C34G55TWWP
AOC B3 27B36X
LG UltraGear 27G411A-B
ASUS ZenScreen MB166C černý
DELL U3425WE 210-BMDW
Samsung Odyssey G5 LS27FG530EUXEN
Dell Professional P2425H
MSI MAG 322UP QD-OLED E16
DELL P2725H
Philips 1000 series 27E1N1900AE/00
AOC 24G4HRE
MSI PRO MP165 E6 černý
AOC 27B3HA2
MSI Mag série 255PXF černý
Všechny podobné výrobky
Monitory Samsung
Více z kategorie
Samsung Odyssey C34G55TWWP
Samsung Odyssey LS32CG552EUXEN
Samsung LS34C652VAUXEN černý
Samsung Essential S30GD LS27D300GAUXEN
Samsung Essential S3 LS24F330EAUXEN
Samsung G50F LS32FG502EUXEN černý
Samsung Essential S30GD LS24D300GAUXEN
Samsung Odyssey LS25BG400EUXEN
Samsung Odyssey LS32DG802SUXDU
Samsung Odyssey OLED G5 G50SF
Samsung Odyssey LS49CG950SUXDU
Samsung LS37FG750EUXEN černý
Samsung ViewFinity S50GC
Samsung ViewFinity S70D LS27D700EAUXEN
Všechny monitory Samsung
Informace o Samsung Odyssey G9 Neo LS49AG950NPXEN
Popis
Parametry
Základní údaje
| Výrobce | Samsung Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Monitory Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Obrazové vlastnosti
| Doba odezvy | 1 ms Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 3D zobrazení | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Obnovovací frekvence | 240 Hz Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Flicker Free | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| PIP | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 14,5 kg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Šířka | 114,95 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Výška | 53,72 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hloubka | 41,83 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Vlastnosti
| DVB-T tuner | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Vestavěný reproduktor | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Dotykový displej | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Webkamera | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Ostatní parametry
| Produktové číslo | LS49AG950NPXEN Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 18. září 2023 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Displej
| Úhlopříčka displeje | 49" Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Rozměr displeje monitoru z levého horního rohu do pravého dolního rohu. Příklad: Monitor, který má úhlopříčku 24 palců, má v tomto rozměru zhruba 61 cm. | |
| Jas displeje | 420 cd/m² Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Širokoúhlý | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Konstrukce
| VESA kompatibilní | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Monitor je kompatibilní s držáky VESA. | |
| Určení monitoru | herní Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Barva | černá Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Velkoformátový displej | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Konstrukce monitoru | prohnutý Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Připojení
| DVI vstup | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| VGA vstup | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| USB-C | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 3,5 mm jack | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Spotřeba
| Spotřeba | 45 W Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Stand-by spotřeba | 0,5 W Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||