Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Z Fold5

Samsung Galaxy Z Fold5 256 GB disponuje skládacím displejem, který připomíná otevřenou knihu. Uvnitř mobilu najdete vylepšený hardware a software v čele s čipem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který poskytuje podmínky i pro hraní her.

Vybrat variantu (10)

Samsung Galaxy Z Fold5 256 GB Icy Blue

10 variant pro
Samsung Galaxy Z Fold5

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Mobilní telefon Samsung Galaxy Z Fold5

154,9 mm x 129,9 mm x 6,1 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 4400 mAh
 • 50 MPx
 • 7,6"
 • Android 13
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Samsung Galaxy Z Fold5 256 GB disponuje skládacím displejem, který připomíná otevřenou knihu. Uvnitř mobilu najdete vylepšený hardware a software v čele s čipem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který poskytuje podmínky i pro hraní her. Se třemi fotoaparáty zachytíte důležité životní momenty, které zobrazíte na 7,6palcovém otevíracím displeji velikosti tabletu.

Klíčové vlastnosti
 • 7,6" AMOLED 2X displej
 • Baterie 4 400 mAh
 • Teleobjektiv 10 Mpx
 • Vodotěsnost

Inovativní Samsung Galaxy Z Fold5

Oproti předchozímu modelu Galaxy Z Fold4 disponuje Galaxy Z Fold5 robustnějším dvoukolejnicovým pantem Flex s dvojitou lištou. Hliníkový rám Armor Aluminum zase zajišťuje odolnost.

Samsung Galaxy Z Fold5
Fotoaparáty na profesionální focení

Trojice zadních fotoaparátů vás potěší, pokud to s tvorbou multimediálního obsahu myslíte opravdu vážně. 10Mpx teleobjektiv s 3násobným optickým přiblížením ostře zachytí i vzdálené objekty. 50Mpx širokoúhlý a 12Mpx ultraširoký objektiv pojme širší záběr včetně detailů. Rozmanité selfie zaručuje 10Mpx vnější fotoaparát a 4Mpx objektiv pod displejem slouží pro rychlé a bezpečné odemykání obličejem.

Samsung Galaxy Z Fold5
Zábavné a snadné tvoření

Funkce Dual Preview zaostří na to, co je důležité. Noční fotky a videa jsou zaznamenány s vysokou barevnou čistotou. Optimální expozici v závislosti na momentálním dění poskytne zadní fotoaparát s funkcí Auto Frame. K postprodukci se hodí aplikace Expert RAW, kde využijete mnohé efekty a možnost spojení několika snímků dohromady. V režimu Flex zvládnete zaznamenávat okolí i bez použití rukou, například díky chytrým hodinkám Galaxy Watch6.

Samsung Galaxy Z Fold5
Delší výdrž zejména díky procesoru

Baterie disponuje kapacitou 4 400 mAh, tedy stejně jako u předchůdce Galaxy Z Fold4. Pokročilejší procesor Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy ovšem umožňuje efektivnější využití energie, takže můžete nerušeně 73 hodin přehrávat hudbu nebo 21 hodin sledovat videa.

Samsung Galaxy Z Fold5
Multitasking vede k produktivitě

Na Samsung Galaxy Z Fold5 otevřete až 3 okna na jedné obrazovce. Naráz tak můžete surfovat po internetu a simultánně psát poznámky. Na hlavní panel jde umístit až 12 aplikací najednou, což zrychluje a usnadňuje efektivní práci. S funkcí Multi Control spolupracujte na různých zařízeních. Kopírování z telefonu do tabletu se stane jednodušší.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Samsung

Všechny mobilní telefony Samsung