Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Z Flip5

Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB zaujme skládacím designem a dvěma obrazovkami. Díky čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v úpravě „For Galaxy“ poskytuje vysoký výkon a zvládá i graficky náročné aplikace.

Vybrat variantu (9)

Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB Cream

9 variant pro
Samsung Galaxy Z Flip5

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip5

165,1 mm x 71,9 mm x 6,9 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 3700 mAh
 • 12 MPx
 • 6,7"
 • Android 13
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB zaujme skládacím designem a dvěma obrazovkami. Díky čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v úpravě „For Galaxy“ poskytuje vysoký výkon a zvládá i graficky náročné aplikace. Dostatečně velká baterie o kapacitě 3 700 mAh zase prodlužuje čas, který můžete na mobilu strávit.

Klíčové vlastnosti
 • 6,7" AMOLED 2X displej
 • 3,4" Flex Window
 • Technologie HBM
 • Kompaktní rozměry
 • Voděodolnost

Výkonný kompaktní Samsung Galaxy Z Flip5

Při porovnání s předchozím modelem –⁠ Galaxy Z Flip4 –⁠ disponuje lepším vnějším displejem, který podporuje více widgetů. Mobil si tak přizpůsobíte na míru a usnadníte si pořizování selfies. Odolný pancéřovaný rám Armor Aluminum zajišťuje ochranu při nečekaném pádu a ohebný pant Flex s dvojitou lištou umožňuje hladké otevírání a zavírání. Se 4K videem s funkcí Nightography natáčejte rychlostí 60 snímků za vteřinu i při nedostatku slunečního světla.

Samsung Galaxy Z Flip5 -profesionální focení
Snadné a profesionální focení nejen selfies

Mobil je vybaven 10Mpx předním fotoaparátem s širokým úhlem záběru. Na druhé straně se nachází 12Mpx ultraširokoúhlý a 12Mpx širokoúhlý fotoaparát. Focení bez otevření telefonu je možné díky ikoně ve Flex Window, kterou spustíte a fotografujete, upravujete nastavení a pořizujete další snímky. Technologie Super Clear Lens vaše fotografie zachová ostré a redukuje odlesky jasných světel v pozadí. Selfies je možné fotit i bez použití rukou. Stačí otevřít telefon v režimu Flex. Při propojení s chytrými hodinkami Galaxy Watch6 pořizujte rychle a pohodlně i skupinové fotky stiskem spouště na zápěstí.

Samsung Galaxy Z Flip5 - procesor
Spolehněte se na baterii i procesor

S kapacitou baterie 3700 mAh využívejte Samsung Galaxy Z Flip5 ještě déle při sledování filmů nebo hraní her. Režim nízké spotřeby umožňuje prodloužit provozní dobu. Díky procesoru Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy bude grafika ještě plynulejší, umělá inteligence rychlejší a baterie vydrží déle. Zážitek z užívání telefonu tak posunete na úplně novou úroveň.

Samsung Galaxy Z Flip5 - flexibilní ovládání
Flexibilní ovládání

Režim Flex umožňuje využít větší množství ovládacích prvků pro jednoduché používání při poslechu hudby či sledování různého obsahu. Rozdělení obrazovek na části umožňuje interakci s mobilem pomocí touchpadu a kurzoru podobně jako u notebooků.

Flexibilní ovládání - propojení s chytrými hodinkami
Propojení s chytrými hodinkami Watch6

Pokud spojíte Galaxy Z Flip5 s chytrými hodinkami Galaxy Watch6, můžete sledovat své tréninkové výkony a zaznamenávat své sportovní pokroky. S funkcí pro sledování polohy na Galaxy Watch6 budete vždy vědět, kam jste naposledy položili svůj telefon, což zkracuje délku jeho případného hledání.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Samsung

Všechny mobilní telefony Samsung