Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Watch6 44 mm

Šestou generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch6 44 mm charakterizuje personalizovanější zdravotní profil a lepší sledování spánku než u předchozích generací. Voděodolnost těla hodinek zajišťuje stupeň krytí IP68 a vodotěsnost 5 ATM.

Vybrat variantu (2)

Samsung Galaxy Watch6 44 mm grafitové

2 varianty pro
Samsung Galaxy Watch6 44 mm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Šestou generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch6 44 mm charakterizuje personalizovanější zdravotní profil a lepší sledování spánku než u předchozích generací. Voděodolnost těla hodinek zajišťuje stupeň krytí IP68 a vodotěsnost 5 ATM. Monitorování sportovních výkonů, tepu srdce a spánkových cyklů dělá z hodinek každodenního parťáka, kterého lze spárovat s mobilem.

Klíčové vlastnosti
  • Zacvakávací systém

  • Safírové sklo

  • Možnost volání a psaní SMS

  • Rychlé nabíjení

  • Zdravotní funkce

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44 mm upoutají pozornost nejen odolným tělem z hliníku a armoru. O 20 % větší displej a o 30 % tenčí rámeček zajišťuje mimořádný přehled o celém dění na obrazovce a komfortní používání. Od modelu Classic se Watch6 liší sportovnějším vzhledem. V porovnání s minulými generacemi hodinek stejné řady disponují o 18 % větším výkonem procesoru, což činí používání hodinek plynulejším a pohodlnějším. Pokud senzor hodinek zachytí váš pád, automaticky poskytnou možnost přivolání pomoci.

Samsung Galaxy Watch6 - cvičení a spánek
Pomůžou při cvičení i spánku

Detailní sledování zdravotního stavu usnadní plánování tréninkového programu přesně podle specifických potřeb. Hodinky zaznamenávají srdeční tep při cvičení, v klidovém stavu i ve spánku. Nechybí ani upozornění na hrozbu srdeční vady a doporučení návštěvy lékaře. Kvalitní spánek je základem pro zdravý život. Budete mít detailní přehled, kdy spíte hluboce, mělce nebo jak dlouho jste v REM fázi. Ženy využijí funkci Sledování Natural Cycles pro detailní přehled o menstruačním cyklu.

Samsung Galaxy Watch6 - kontakt
Udrží vás v kontaktu s ostatními

Díky propojení s mobilním telefonem lze s hodinkami přijímat telefonní hovory, napsat SMS nebo zaplatit s aplikací Samsung Wallet. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet, oceníte možnost navigování, takže snadno a bez bloudění dojdete do cíle. Odpadá také nošení fyzických karet a jízdenek na MHD, protože si je snadno nahrajete do hodinek.

Samsung Galaxy Watch6 - focení
Foťte stiskem na zápěstí

Spárování s mobilním telefonem Galaxy Z přináší několik výhod. V režimu Flex dokážete ovládat fotoaparát přímo hodinkami. Hodí se zejména při pořizování selfies nebo skupinových snímků, aniž byste se museli spoléhat na samospoušť.

Řemínek podle nálady i potřeby

Vzhled hodinek přizpůsobíte náladě díky možnosti vyměnit řemínek pomocí zacvakávacího systému na zatlačení a kliknutí. Ke klasickému ciferníku se hodí elegantnější typ řemínku, naopak k digitálnímu zobrazení času pasuje modernější a svěžejší design zapínání. Na spaní sáhněte spíše po lehkém látkovém řemínku, který poskytne komfortní odpočinek. Můžete tak sladit hodinky s outfitem, abyste byli připravení na každou společenskou i volnočasovou událost přesně podle aktuální nálady.

Parametry

Velikost displeje1,5"
Bluetooth specifikace5,3
Voděodolnéano
Kapacita baterie425 mAh
Hmotnost33,3 g
Rozlišení480 x 480

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Samsung

Všechny chytré hodinky Samsung