Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm

Moderní hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic se stanou vaším věrným parťákem a budou za vás monitorovat veškeré zdravotní funkce, od krevního tlaku a EKG přes saturaci kyslíku v krvi až po úroveň stresu. Velkým pomocníkem budou i při sportu, kdy si můžete vybrat ze široké škály režimů pro jednotlivé aktivity.

Vybrat variantu (3)

Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm stříbrné

3 varianty pro
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Moderní hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic se stanou vaším věrným parťákem a budou za vás monitorovat veškeré zdravotní funkce, od krevního tlaku a EKG přes saturaci kyslíku v krvi až po úroveň stresu. Velkým pomocníkem budou i při sportu, kdy si můžete vybrat ze široké škály režimů pro jednotlivé aktivity.

Klíčové vlastnosti
  • velikost pouzdra 42 mm
  • 1,2" OLED displej
  • výdrž baterie 40 h
  • měření EKG, tepu a krevního tlaku
  • Wi-Fi, Bluetooth, NFC čip

Sportovní chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic

S hodinkami Watch4 Classic budete mít přehled o všem podstatném. Tyto chytré hodinky budou zaznamenávat každý váš krok, pohyb i spánek. Navíc můžete ve svém výkonu i soupeřit s přáteli. Hodinky snadno propojíte s vaším chytrým telefonem a samozřejmostí jsou funkce notifikací a vibračních upozornění.

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Stylový design

Galaxy Watch4 Classic na první pohled zaujmou svým unikátním vzhledem a otočnou lunetou. Kvalitní nerezová ocel pouzdra je zárukou dlouhé životnosti a plastový řemínek poskytuje celodenní pohodlí. Řemínek je odolný vůči potu a pevně drží na zápěstí i při sportování. Navíc ho lze snadno vyměnit.

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Volitelný vzhled

Hodinky vám nabídnou širokou škálu digitálních i analogových ciferníků, takže si je můžete přizpůsobit přesně podle vašeho vkusu. Vybírat můžete z různých typů pozadí a nastavit můžete i písmo. Ciferník lez přikrášlit i pomocí AR emotikonů a animovaných grafik, které zobrazují vaši aktuální činnost. Díky této nastavitelnosti se hodinky budou hodit ke každému outfitu, ať už s nimi vyrazíte do práce, za sportem, či zábavou.

Samsung Galaxy Watch4 Classic sport
Sportovní parťák

Pokud jste nadšenci do sportu, jistě oceníte širokou škálu sportovních režimů hodinek Watch4 Classic. Celkově si můžete vybrat z více než 90 módů cvičení. Ať už zrovna běháte, jedete na kole nebo jdete na procházku, hodinky budou sledovat a zaznamenávat vaši aktivitu. Hodinky mají zabudovaný krokoměr, který doplňuje GPS senzor pro zaznamenání vaší trasy a uražené vzdálenosti. Vodotěsnost 5 ATM navíc umožňuje i povrchové plavání.

Samsung Galaxy Watch4 Classic zdravotní funkce
Komplexní monitoring

Za pomoci zabudovaného senzoru Samsung BioActive budete mít přehled o těch nejdůležitějších životních funkcích. Hodinky budou monitorovat nejen váš krevní tlak, ale díky funkci EKG i váš srdeční tep a případně vás upozorní na jeho abnormalitu. Dokážou změřit i saturaci kyslíku v krvi, což je důležitý údaj zejména při sportu. Během 15 sekund získáte také údaje o složení vašeho těla, tedy procentuální podíl tuku, svalstva, kostry a vody v těle.

Samsung Galaxy Watch4 Classic monitoring spánku
Analýza spánku

Kromě zdravotních funkcí budete mít s hodinkami Watch4 Classic přehled i o délce a kvalitě vašeho spánku. I při spánku budou hodinky sledovat vaši hladinu kyslíku v krvi a dokonce zaregistrují i vzorce chrápání. Hodinky vám poskytnou přehled o jednotlivých fázích spánku a na základě jejich délky a celkového času spánku vyhodnotí kvalitu vašeho odpočinku. Díky propojení s Národní nadací pro spánek navíc získáte informace, které vám dopomůžou ke kvalitnějšímu spánku. Veškerá data jsou navíc pro ještě lepší přehled odesílána do chytrého telefonu.

Praktické spojení

Radost ze sportu bude ještě větší díky spojení s přáteli a rodinou. Hodinky vám umožní v reálném čase soutěžit a sledovat průběh vašich společných aktivit. Motivovat vás budou odznaky a bodový systém za každý splněný cíl. Kromě společenských aktivit umožňují hodinky samozřejmě i spojení s vaším chytrým telefonem nebo bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds2.

Parametry

Velikost displeje1,2"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie247 mAh
Hmotnost46,5 g
Rozlišení396 x 396

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Samsung

Všechny chytré hodinky Samsung