Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Watch4 40 mm

Jděte si za vašimi fitness cíli díky přesnému měření vašich pokroků pomocí chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4. Jsou totiž spolehlivým parťákem na cvičení i běžné aktivity během celého dne i noci.

Vybrat variantu (3)

Samsung Galaxy Watch4 40 mm růžové/zlaté

3 varianty pro
Samsung Galaxy Watch4 40 mm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Jděte si za vašimi fitness cíli díky přesnému měření vašich pokroků pomocí chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4. Jsou totiž spolehlivým parťákem na cvičení i běžné aktivity během celého dne i noci. Na vašem zápěstí si kdykoliv můžete zobrazit údaje o vašem spánku, sportovním výkonu, změřit složení vašeho těla, zasoutěžit si s přáteli, a ještě mnohem více. To vše je možné s chytrými hodinkami, které vás se svým elegantním designem nemusí doprovázet pouze do fitness centra, ale neudělají vám ostudu ani v kanceláři.

Klíčové vlastnosti
  • 5nm procesor Exynos s 1,5 GB RAM
  • 16GB úložiště
  • monitoring spánku
  • podpora Google Pay
  • vodotěsnosti 50 m

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 40 mm

Chytré hodinky Galaxy Watch4 od společnosti Samsung byly zkonstruovány tak, aby se staly společníkem na cestě za vaším zdravějším já. Sledujte kdykoliv své fitness pokroky s chytrými hodinkami, které pohodlně měří i složení těla. Zjistěte procento tělesného tuku, kosterního svalstva, vody v těle a další údaje, abyste dosáhli svých vysněných cílů.

Minimalistický design ​

Galaxy Watch4 mají jednoduchý design s elegantním kovovým rámem Armor Aluminum. Dopřejte svému zápěstí kvalitní materiály, pohodlné nošení a povrch odolný proti potu. Předností hodinek je možnost vybrat si ze široké nabídky příslušenství a vyladit si tak své hodinky například stylovým řemínkem. Můžete vybírat mezi hybridním koženým či sportovním řemínkem a zkompletovat tak svůj styl.

design Galaxy Watch4
Ten správný look pro každého

Vyberte si analogové nebo digitální ciferníky s různými pozadími, písmy a barvami, které odpovídají vašemu vkusu, počasí nebo příležitosti. Hodinky můžete ozvláštnit pomocí emotikonů AR a vyjádřit tak svůj styl, zatímco animovaná grafika ukáže, co právě děláte, například běháte nebo posloucháte hudbu.

BioActive Samsung Galaxy Watch4
Hodinky, které na vás dávají pozor

Hodinky Galaxy Watch4 jsou vybaveny snímačem BioActive, který se může pochlubit menším a kompaktnějším designem, jenž nijak nesnižuje přesnost měření. Tento nový snímač využívá jediný čip k přesnému provozu tří výkonných zdravotních senzorů - optického snímače srdečního tepu, elektrického snímače srdečního tepu a analýzy bioelektrické impedance v reálném čase.

spánkový tracker Galaxy Watch4
Komplexní analýza spánku

Spánkový tracker detekuje a komplexně analyzuje fáze vašeho spánku. Vylepšené možnosti měření vám umožní zkontrolovat data o jednotlivých fázích spánku, hladinu kyslíku v krvi a vzorce chrápání. Navíc získáte pokročilé poznatky od National Sleep Foundation pro lepší kvalitu a délku spánku.

Sledují jakoukoliv aktivitu

Sledujte své aktivity a fitness výsledky na hodinkách a v telefonu. Počítejte kroky, kontrolujte kalorie a udržujte se v obraze pomocí GPS. Zařízení Galaxy Watch4 detekuje fyzickou aktivitu pro sledování vašich rutinních činností a podporuje více než 90 cvičení pro přesnější přehled o vašich trénincích. Prostřednictvím EKG si můžete během tréninku kontrolovat abnormální srdeční frekvenci a rytmus a odesílat data přímo do telefonu, kde je můžete snadno sdílet.

sledování aktivit Samsung Galaxy Watch4

Motivujte se spolu s přáteli

S hodinkami Galaxy Watch4 si užijete každý krok s přáteli a rodinou. Sledujte své kroky a soutěžte s přáteli v zábavné soutěži prostřednictvím živé nástěnky. Součástí výzev jsou pamětní odznaky a bodový systém, díky nimž je cvičení nejen zábavné, ale i motivující.

aplikace Galaxy Watch4
Skutečný týmový hráč

Hodinky Galaxy Watch4 jsou vybaveny operačním systémem Wear OS Powered by Samsung, který umožňuje bezproblémové propojení s dalšími zařízeními. Hodinky umožňují bezproblémový přístup k vašim oblíbeným aplikacím přímo na zápěstí vaší ruky. K dispozici vám tak bude bohatý výběr od aplikací pro streamování hudby až po širokou knihovnu všelijakých zdravotních a fitness aplikací.

Parametry

Velikost displeje1,2"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie247 mAh
Hmotnost25,9 g
Rozlišení396 x 396

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Samsung

Všechny chytré hodinky Samsung