Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm

Galaxy Watch Active2 jsou váš osobní zdravotní pomocník a prodloužená ruka telefonu. Chytré hodinky mají 1,4" Super AMOLED displej, tělo z kvalitního hliníku a pásek ze silikonu, který si můžete v případě potřeby vyměnit za jiný.

Vybrat variantu (4)

Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm Cloud Silver

4 varianty pro
Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Galaxy Watch Active2 jsou váš osobní zdravotní pomocník a prodloužená ruka telefonu. Chytré hodinky mají 1,4" Super AMOLED displej, tělo z kvalitního hliníku a pásek ze silikonu, který si můžete v případě potřeby vyměnit za jiný.

Klíčové vlastnosti
  • vodotěsnost do 50 m
  • měření tepu
  • originální vzhledy ciferníků
  • NFC čip

Stylové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2

S hodinkami Galaxy Watch Active2 nemusíte dělat kompromisy. Jejich pokročilé funkce skvěle vyniknou na velkém displeji a sportovně elegantní design jedinečně doplní vaši osobnost. Na výběr máte širokou škálu variabilních řemínků, které nabízí neomezené možnosti kreativity a hravosti.

Barevné varianty Samsung Galaxy Watch Active2
Přizpůsobí se vám

Chcete sladit svůj outfit s ciferníkem? Jednoduše ho vyfotíte a hodinky vytvoří pozadí v duchu vašeho stylu. A to není všechno, když si koupíte nový pásek, naskenujete QR kód na krabičce a okamžitě budete přesměrování na Galaxy Store pro stažení ciferníku, který bude odpovídat pásku. Vytvářejte jedinečné kombinace pásků a ciferníku, které odpovídají právě vašemu stylu.

voděodolné Samsung Galaxy Watch Active2
Monitorujte pohyb

S nasazenými hodinkami budete mít přesný přehled o vaší aktivitě. Ihned po nandání začínají měřit důležité veličiny. Bylo přidáno automatické měření plavání a byly zachování ostatní sportovní aktivity, které se automaticky detekují a vyhodnocují. Samozřejmě lze zapnout měření aktivity také manuálně. Zapnout lze Running coach mód, kdy posléze budete dostávat rady v reálném čase pro zlepšení vašeho výkonu.

Stres pod palcem

Galaxy Watch Active2 myslí i na duševní stránku, protože psychické zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Hodinky sledují vaši hladinu stresu a pokud odhalí vyšší hodnotu, doporučí vám dýchací cvičením pro navození klidu mysli. V noci Galaxy Watch sledují váš spánek a ráno vám předají užitečné informace o tom, jak spíte. Monitoring srdečního tepu vás informuje, pokud vaše tepová frekvence nebude mezi běžnými hodnotami.

Parametry

Velikost displeje1,4"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie340 mAh
Hmotnost44 g
Rozlišení360 x 360

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Samsung

Všechny chytré hodinky Samsung