Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Watch 4 LTE Classic 42 mm stříbrné

Většina z nás chce o sobě vědět víc, abychom mohli být tou nejlepší verzí sebe sama. Proto jsme zkonstruovali zcela nové hodinky Galaxy Watch 4 Classic tak, aby se staly společníkem na vaší cestě za vaším zdravým já.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Většina z nás chce o sobě vědět víc, abychom mohli být tou nejlepší verzí sebe sama. Proto jsme zkonstruovali zcela nové hodinky Galaxy Watch 4 Classic tak, aby se staly společníkem na vaší cestě za vaším zdravým já. Vyberte si mezi analogovými, nebo digitálními ciferníky hodinek s různými pozadími, písmy a barvami podle svého vkusu, počasí nebo příležitosti. Zpestřete ciferníky pomocí znaků AR emotikonů, které vyjadřují váš styl, a ukažte pomocí animované grafiky, co právě děláte, například že běháte nebo posloucháte hudbu.

Parametry

Velikost displeje1,2"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie247 mAh
Hmotnost46,5 g
Rozlišení396 x 396

Články k tématu

TechnologieWear OS 3: Velká očekávání nahradilo zklamání

Je to již téměř rok, co Google oznámil aktualizovanou verzi systému Wear OS. V posledních letech systém jej zanedbával, a tak začaly hodinky s Androidem na Apple Watch výrazně ztrácet. Wear OS 3 byl…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Chytré hodinky Samsung

Všechny chytré hodinky Samsung