Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy S23

Prvním zástupcem nové generace telefonů Samsung Galaxy je model S23, který přináší, stejně jako další modely z nové řady, ekologičtější konstrukci s obsahem recyklovaných a přírodních materiálů. Vedle spolehlivého procesoru a displeje s vysokým rozlišením dává uživatelům k dispozici výkonnou sadu fotoaparátů pro fotografování ve dne i v noci s technologií Nightography.

Vybrat variantu (8)

Samsung Galaxy S23 128 GB černý

8 variant pro
Samsung Galaxy S23

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

mobilní telefon Samsung Galaxy S23

146,3 mm x 70,9 mm x 7,6 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 3900 mAh
 • 50 MPx
 • 6,1"
 • Android 13
 • EDGE
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip

Prvním zástupcem nové generace telefonů Samsung Galaxy je model S23, který přináší, stejně jako další modely z nové řady, ekologičtější konstrukci s obsahem recyklovaných a přírodních materiálů. Vedle spolehlivého procesoru a displeje s vysokým rozlišením dává uživatelům k dispozici výkonnou sadu fotoaparátů pro fotografování ve dne i v noci s technologií Nightography. Galaxy S23 umožňuje hladký přechod ze staršího modelu a nabízí mnohá softwarová vylepšení oproti předchozím generacím. Díky detailnímu nastavení a synchronizaci dat si zorganizujete pracovní den, naplánujete volnočasové aktivity a zahrajete hry ve vysoké obrazové kvalitě.

Klíčové vlastnosti
 • displej 6,1“ Dynamic AMOLED 2X
 • ochranné sklo Gorilla Glass Victus 2
 • sestava fotoaparátů s 50 Mpx
 • reproduktory AKG s Dolby Atmos
 • ekologicky šetrnější provedení
 • Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Mobilní telefon Samsung Galaxy S23

Model S23 zaujme elegantním kovovým tělem v jednom ze čtyř přírodních odstínů. Jeho Full HD displej 6,1“ Dynamic AMOLED 2X má vysoký kontrastní poměr a živé barvy. Díky inovativní technologii Vision Booster, která zlepšuje kvalitu obrazu v šeru i na ostrém světle, je displej stále dobře čitelný. V multimediálních aplikacích, při sledování videí, hraní her nebo multitaskingu oceníte obnovovací frekvenci 120 Hz. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass Victus 2, které vydrží opravdu hodně. Jádrem telefonu je čip Snapdragon 8 Gen 2. Podle výrobce je výrazně výkonnější než všechny předchozí generace a má také lepší optimalizaci spotřeby energie.

recyklované materiály S23
Ekologický program Samsung

V rámci ekologického programu firmy Samsung vznikají nové ekologičtější materiály vyrobené pomocí recyklace nebo z přírodních zdrojů. Součástí konstrukce Galaxy S23 je recyklované sklo a PET fólie. Barvivo, které bylo použito v povrchové úpravě variant telefonu (zelená, černá, krémová, levandulová) pochází z přírodních materiálů jako např. kakaové slupky.

sestava fotoaparátů S23
Fotoaparát pro vaše příběhy

Samsung Galaxy S23 nabízí pokročilou sestavu fotoaparátů, která přinese satisfakci i velmi náročným uživatelům a profesionálům. Zadní trojitý fotoaparát má hlavní objektiv s 50 Mpx, širokoúhlý objektiv s 12 Mpx a teleobjektiv s 10 Mpx. Pozornosti neunikne ani výkonná přední kamera, ktera dá vašim selfie snímkům nový rozměr s funkcemi Night Selfie a Dual Pixel. Výkonný snímač telefonu Galaxy S23 tak zachytí ty nejcennější chvíle ve výborné kvalitě.

noční foto a video S23
Nightography zachytí noční zážitky

S novým prožitkem z nočního fotografování přichází technologie Nightography, která umožňuje zachytit vaše zážitky s dosud nevídanou hloubkou ostrosti a minimem šumu. Ať už jste si vyrazili do klubu, nebo fotografujete atmosféru usínající přírody, Nightography se postará o přirozeně vypadající snímky a objeví i detaily ve tmavých zákoutích, které nepojme ani lidské oko. Funkce Detail Enhancer dokáže spojit několik snímků v jeden a prokreslit i ty nejnáročnější záběry. Pokud se rozhodnete vaše snímky v galerii ještě vylepšit, můžete použít funkce umělé inteligence, která umí prokreslit detaily, zvýšit kontrast a opravit starší snímky z vašeho archivu nebo fotoalba, které jste si oblíbili.

organizace dne s S23
Lepší organizace vašeho dne

S telefonem Galaxy S23 máte přístup do ekosystému Galaxy. Pomocí bezplatné aplikace můžete vytvořit chytrou domácnost, ovládat vaše spotřebiče na dálku, a navíc kontrolovat spotřebu energie. Telefon podporuje rozhraní One Ui, díky kterému si snadno přizpůsobíte barvy, nabídky a nastavení zařízení podle vašich představ. Pro příznivce zdravého životního stylu je v telefonu funkce Samsung Health, díky které budete mít přehled o vašich aktivitách.

Optimalizace spotřeby

Pro vaše každodenní zážitky potřebujete mobilní telefon s dobrou výdrží. Samsung Galaxy S23 má integrovanou baterii s kapacitou 3900 mAh, která díky chytré optimalizaci spotřeby energie vydrží déle než baterie starších modelů. Samozřejmostí je rychlé nabíjení a přiložený adaptér, který Galaxy S23 v krátkém čase vrátí sílu.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Samsung

Všechny mobilní telefony Samsung