Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Buds

Bezdrátová sluchátka do uší Samsung Galaxy Buds nabízí dokonalý zážitek z hudby díky zvuku prémiové značky AKG. Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin a podporují bezdrátovou technologii nabíjení Qi.

Vybrat variantu (3)

Samsung Galaxy Buds bílá

3 varianty pro
Samsung Galaxy Buds

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Bezdrátová sluchátka do uší Samsung Galaxy Buds nabízí dokonalý zážitek z hudby díky zvuku prémiové značky AKG. Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin a podporují bezdrátovou technologii nabíjení Qi. Sluchátka jsou kompatibilní pomocí Bluetooth 5.0 se zařízeními s operačním systémem Android 5.0 a vyšší. Galaxy Buds mají integrovaný mikrofon, můžete je tedy využít i jako hands-free.

Klíčové vlastnosti
  • bohatý a barevný zvuk
  • bezdrátové nabíjení Qi
  • výdrž 6 hodin
  • Bluetooth 5.0

Bezdrátová sluchátka nové generace Samsung Galaxy Buds

Již po otevření bezdrátového pouzdra se sluchátka pomocí Bluetooth sama spárují s vaším přístrojem. Navíc je možno sluchátka snadno párovat s dalšími různými zařízeními a při poslechu tak můžete plynule přecházet mezi přístroji. Adaptivní duální mikrofon dokáže rozpoznat okolní podmínky, takže vaše hovory budou jasné i v hlučném prostředí.

Pouzdro na Samsung Galaxy Buds
Kompaktní pouzdro

Chytře navržené pouzdro dokáže zprostředkovat bezdrátové nabíjení. Stačí ho jen položit na Qi nabíječku a energie pro další hodiny poslechu začne proudit. Díky kompaktnímu designu pouzdra jej snadno schováte do kapsy. Pouzdro sluchátka nabije až na 6 hodin poslechu.

barevné varianty Samsung Galaxy Buds
Skvělý zvuk

Se sluchátky Samsung Galaxy Buds zažijete neskutečně bohatý a čistý zvuk v neuvěřitelně lehkém a kompaktním provedením. Sluchátka jsou kalibrována audio odborníky ze společnosti AKG, takže máte jistotu opravdu precizního vyladění. Ergonomický design a odlehčené materiály spolehlivě a pohodlně udrží sluchátka ve vašich uších celý den. Navíc sluchátka ani nemusíte vyndavat z uší, s nasazenými sluchátky dokážete snadno reagovat na vaše okolí.

Pohodlné nošení

Díky inovativnímu ergonomickému designu a odlehčeným materiálům jsou Galaxy Buds vhodná i pro dlouhodobé nošení. Jejich revolučně tenká konstrukce je navíc spolehlivě a pohodlně udrží ve vašich uších během celého dne a při různých aktivitách.

Parametry

Typ sluchátekdo uší
Hmotnost11,2 g
Bezdrátováano
KonektorUSB-C
S mikrofonemano
Ovládání hlasitostiano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sluchátka Samsung

Všechny sluchátka Samsung