Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy A50 (A505F)

Samsung Galaxy A50 posune vaše fotografie na vyšší úroveň. Tři speciálně zaměřené objektivy a fotoaparát vybavený velkým množstvím režimů vám pomohou vykouzlit skvělé snímky.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Mobilní telefon Samsung Galaxy A50 (A505F)

158,5 mm x 74,7 mm x 7,7 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 4000 mAh
 • 25 MPx
 • 6,4"
 • Android 9.0
 • NFC čip
 • dual SIM hybridní
 • bluetooth
 • GPS

Samsung Galaxy A50 posune vaše fotografie na vyšší úroveň. Tři speciálně zaměřené objektivy a fotoaparát vybavený velkým množstvím režimů vám pomohou vykouzlit skvělé snímky.

Klíčové vlastnosti
 • 6,4“ Super AMOLED displej
 • FHD+ rozlišení
 • interní úložiště 128 GB
 • fotoaparát se třemi objektivy
 • 25MPx selfie fotoaparát
 • baterie 4000 mAh

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 není jen skvělým fotomobilem. Jeho přednosti jsou osmijádrový procesor s frekvencí 2,3 GHz, velká interní paměť o kapacitě 128 GB a displej s FHD+ rozlišením 2340 × l080. Zároveň je dobře zabezpečený čtečkou otisku prstů nebo identifikací tváře. Nástupcem tohoto telefonu se stal Samsung Galaxy A51.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Přesně vykreslené barvy

Barevné spektrum plné sytých barev vám vykreslí 6,4“ Infinity-U displej. Jeho velká obrazovka od okraje k okraji je ideální pro sledování videí v FHD+ rozlišení. Dále se může pochlubit technologií Super AMOLED, která zajišťuje jasnější obraz při zachování nízké spotřeby energie.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost je pro chytrý telefon Samsung Galaxy A50 prioritou, a proto je vybaven několika stupni zabezpečení. Do vašeho telefonu se dostanete přes snímač otisku prstů, který je integrovaný přímo v displeji telefonu. Bezkontaktně váš mobil odemknete díky rozpoznání obličeje. Vytvořte si Zabezpečenou složku, do které se dostanete pouze po vaší identifikaci.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Trojnásobná foto posila

Se třemi objektivy zadního fotoaparátu pořídíte krásné fotografie za všech okolností. O super výsledky se postará hlavní 25MPx objektiv, sekundovat mu bude 8MPx ultraširokoúhlý snímač, který vidí svět ve 123° úhlu, podobně jako lidské oko. Celou sestavu doplňuje 5MPx objektiv, který upraví hloubku ostrosti.

Ostré fotky ve dne i v noci

Samsung Galaxy A50 je ideální fotomobil do přírody. S ultraširokoúhlým objektivem zachytíte úchvatná panoramata. Výborně si poradí jak v denních, tak i nočních světelných podmínkách. Denní fotky zůstanou perfektně jasné, zatímco noční budou dostatečně světlé a bez rušivého šumu. A pro lepší vyniknutí foceného objektu, můžete snadno rozostřit pozadí.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Foťte jako profesionál

Samsung Galaxy A50 nabízí spoustou fotorežimů, které připraví fotoaparát na aktuální moment. Využití najdete například během focení osob, zvířat, jídla, interiéru nebo krajiny a to je jen zlomek možností. Fotoaparát vás dovede upozornit na rozmazaný nebo pokažený záběr kvůli špatnému protisvětlu. Také je konec zavřených očí kvůli mrknutí. Galaxy A50 vás ihned upozorní a fotku můžete opravit.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Krasné selfies

Vaše skvělé selfie fotky bude snímat přední 25MPx objektiv, který zvládne zpracovat zářivé denní barvy, ale vytvoří i ostré snímky při nočním focení. A pro lepší vyniknutí vaší tváře, můžete jemně rozostřit pozadí. Přední kamera vám vytvoří populární Animoji na míru.

Chytrý telefon Samsung Galaxy A50
Baterie s dlouho výdrží

S vysokokapacitní baterií vydrží Samsung Galaxy A50 celý den při maximálním využití. S kapacitou 4000 mAh můžete během dne bez problému hrát hry, procházet internet, fotit, komunikovat – vše bez starosti o výdrž.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Samsung

Všechny mobilní telefony Samsung