Přípravek na podporu paměti a spánku Recenze Salutem Pharma Melatonin Rapid komplex 0,49 mg 30 tbl.

Recenze Salutem Pharma Melatonin Rapid komplex 0,49 mg 30 tbl.

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Přípravek Melatonin Rapid je výjimečný využitím ODT formy tablet, které se rozpouští již na sliznici v ústech a tím přináší požadovaný rychlý účinek. Užívání Melatoninu přispívá i ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Jedná se o doplněk stravy.

Registrovaný uživatel12. května 2021

Funguje,chuť je příjemná a na jazyku se rychle rozpouští.

Tak jako u všeho nepřiměřeně velký obal na to množství co je uvnitř. Je to detail který nesouvisí s funkčností,ale klidně bych si koupila tu stejnou lahvičku s pětinásobkem obsahu.

Registrovaný uživatel2. listopadu 2021

Žádné jsem nezjistil.

Koupil jsem to manželce, jedla poctivě týden těsně před usnutím a ne a ne zabrat. Stále velmi špatné usínání. Tak jsme přešli na Stilnox. Zabírá ihned. Vždy usínala a spala dobře, ale jak dostala vakcíny na covid, tak konec a navíc skončila na kapačkách. Od té doby již normálně neusne. Produkt má ještě jeden nedostatek a to, že zbytečně drahý.

Je to zřejmě jen pro mladé ničím nezatížené lidičky. Zamlada, v době zlatých časů, jsme usnuli vždy bezstarostným spánkem a to kdykoliv a kdekoliv. Pro nás, již něco pamatující je Melatonin Rapid jenom takové nefungující šidítko. Já si dám na noc pivo Plzeň a usnu. Jo a pivo Plzeň je navíc ještě zdravé pití. S úctou Standa.

Registrovaný uživatel12. července 2022

Používám, když jsem večer u počítače nebo koukám výjmečně na televizi, protože to pak nemohu usnout. Tak Meletonin 5 mg pomůže. Většinou, taky ne vždycky. Lepší je obrazovkám se večer vyhnout, abych neměla problém. Jinak Melatonin je rozhodně lepší, než nějaké taletky na spaní typu hypnotik.

Registrovaný uživatel25. dubna 2022

Jeden z mála přípravků, které relativně zabírají

Registrovaný uživatel17. dubna 2022

Špatně usínám a spím, už jsem vyzkoušela kdeco.

Nesplnil očekávané a slibované.

Lenka Caklová29. ledna 2024

Mám ho ověřený- pomáhá používám dle potřeby kdo má problém s usínáním

Pomáhá a to je to pro mne důležité.

Registrovaný uživatel8. ledna 2024

Někdy pomohl, je rychle rozpustný.

Někdy nepomohl.

Nevím, co si mám o tomto produktu myslet, někdy pomohl při usnutí, jindy vůbec.

Registrovaný uživatel5. června 2023

Na rozdíl od jiných tablet (které se berou 1 hodinu před spaním i když nevím zda se mi bude chtít spát nebo ne), je tato tableta velmi účinná do 5 minut, takže ji beru opravdu jen dle potřeby.

Vynikající výrobek který se vlastně nestane návykovým.

Registrovaný uživatel7. května 2023

Na mě funguje

Nic

Na rychleji usínání super, a perfektní způsob užívání.

Registrovaný uživatel4. března 2023

tento produkt je účinnější než jiné

Registrovaný uživatel26. ledna 2022

Vzhledem k dlouhodobému užívání jsme spokojeni s jeho účinky.

Registrovaný uživatel9. ledna 2022

Velmi mi pomohl, protože špatně spím.

Registrovaný uživatel4. září 2021

Zkoušíme.

Registrovaný uživatel17. července 2021

Ucinnost spolehliva, usinani nastupuje spolehlive.

Nebezpecna zavislost, ktera neni primo uvedena.

Polehliva ucinnost s mirnou obavou, ze uzivani musi byt docasne.

Registrovaný uživatel14. března 2021

Příjemná chuť a do 10 min.jsem spala.Takže supr

Dobrá volba

Mariekort19. září 2023

Dobrý

Registrovaný uživatel6. srpna 2023

Rychle působící.

žádné

Jsem spokojena, příště zase zvolím tento lék

Registrovaný uživatel13. února 2023

- Opravdu funguje, stačí půlka tablety - působí celkem rychle do cca 30-ti minut - příjemně rychle se rozpouší v ústech

Nemá velký vliv na délku spánku, pouze na usnutí.

Výborná alternativa k léčivům na předpis, opravdu pomůže usnout. I kvalitu spánku zlepšuje ,ale ne nějak významně, nicméně je daleko účinnější než nějaké čaje apod...

Registrovaný uživatel7. ledna 2023

Po nocni smene jsem se poradne nevyspala. Budila jsem se napr. jiz po ctyrech hodinach spanku. To se zmenilo, jakmile jsem zacala uzivat Melatonin Rapid. Vstavam az po zazvoneni budiku.

Neusnu hned, nekdy to trva dlouho.

Registrovaný uživatel23. listopadu 2022

Mám problémy s usínáním a tento produkt mi pomáhá.

Jen pozitiva, nemám co vytknout.