Hlavní obsah stránky

Salewa Wildfire Edge Blue/Premium Navy/Fluo Yellow 45

  • pánská treková obuv Salewa Wildfire Edge Blue/Premium Navy/Fluo Yellow 45
pánská treková obuv Salewa Wildfire Edge Blue/Premium Navy/Fluo Yellow 45

Jedinečné pánské boty Salewa Wildfire Edge s revolučním šněrováním Switchfit, které přináší dosud nevídanou kombinaci precizní lezecké boty a mimořádného komfortu při chůzi. Velmi jednoduše, pouhým utažením šňůrky, tak botu přizpůsobíte aktuálnímu terénu, v kterém se pohybujete.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSalewa

Popis

Jedinečné pánské boty Salewa Wildfire Edge s revolučním šněrováním Switchfit, které přináší dosud nevídanou kombinaci precizní lezecké boty a mimořádného komfortu při chůzi. Velmi jednoduše, pouhým utažením šňůrky, tak botu přizpůsobíte aktuálnímu terénu, v kterém se pohybujete. Pro další zvýšení stability na lezeckých pasážích je bota vybavena polotuhou výztuží pod prsty, zatímco zbytek mezipodešve zůstává pružný, aby zajistil maximální pohodlí. Bota využívá technologie známé z původního modelu Wildfire.

Parametry

Velikost nohy (EU)45
Barvamodrá
Výška obuvinízká
Materiál obuvikůže
Barefootne
Produktové čísloSAL252S019

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánská treková obuv Salewa

Všechny pánská treková obuv Salewa