Hlavní obsah stránky

Salewa MS Wildfire Edge GTX černé/zelené

  • pánská treková obuv Salewa MS Wildfire Edge GTX černé/zelené
pánská treková obuv Salewa MS Wildfire Edge GTX černé/zelené

Boty Salewa MS Wildfire Edge GTX jsou velmi pohodlné, technické boty s univerzální podešví Pomoca Speed Mtn, která jim poskytuje přilnavost, lezeckou přesnost na technických horských nástupech, strmém terénu, při traverzech a při lezení. Systém šněrování až do špičky ještě zlepšuje, jak bota na noze sedí speciálně v přední části, a umožňuje velmi jemnou a přesnou práci špičky boty v technickém terénu.

Vybrat variantu (2)

Salewa MS Wildfire Edge GTX černé/zelené 45

2 varianty pro
Salewa MS Wildfire Edge GTX černé/zelené

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSalewa

Popis

Boty Salewa MS Wildfire Edge GTX jsou velmi pohodlné, technické boty s univerzální podešví Pomoca Speed Mtn, která jim poskytuje přilnavost, lezeckou přesnost na technických horských nástupech, strmém terénu, při traverzech a při lezení. Systém šněrování až do špičky ještě zlepšuje, jak bota na noze sedí speciálně v přední části, a umožňuje velmi jemnou a přesnou práci špičky boty v technickém terénu. Výborné odpružení poskytuje vložka Multi Fit Footbed Plus, která zároveň zajišťuje prodyšnost a odvádí pot, aby noha zůstala suchá a nepřehřívala se.

Parametry

Velikost nohy (EU)45
Barvazelená
Výška obuvinízká
Materiál obuviGore-Tex
Barefootne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánská treková obuv Salewa

Všechny pánská treková obuv Salewa