Pěnový, do automobilu, třída požáru E, s držákem, 0,75 lHasicí přístroj je navržen pro rychlé a efektivní hašení začínajících požárů v různých prostředích. Jedná se o pěnový hasicí přístroj, který je vhodný pro hašení požárů třídy E, což zahrnuje požáry elektrických zařízení pod proudem.
Hasicí přístroj je navržen pro rychlé a efektivní hašení začínajících požárů v různých prostředích. Jedná se o pěnový hasicí přístroj, který je vhodný pro hašení požárů třídy E, což zahrnuje požáry elektrických zařízení pod proudem. Objem hasiva činí 0,75 litru, což zajišťuje dostatečnou kapacitu pro zvládnutí menších požárů. Hmotnost přístroje je 0,75 kilogramu, což umožňuje snadnou manipulaci a přenosnost.
Tento hasicí přístroj je funkční v širokém teplotním rozmezí, od -20 °C do 50 °C, což zaručuje jeho spolehlivost v různých klimatických podmínkách. Součástí balení je také držák, který umožňuje flexibilní instalaci a rychlý přístup v případě potřeby. Hasicí přístroj je určen pro použití v automobilu, kde může být klíčovým prvkem pro zvládnutí začínajících požárů.
Hasicí přístroj je vybaven speciálně navrženým hasivem, které obsahuje pěnový koncentrát BETA EFFEM, umožňující efektivní hašení požárů lithiových baterií. Tento koncentrát zajišťuje antikatalytický účinek, smáčivost, izolaci kyslíku a dušení, což vede k okamžitému aktivnímu chlazení a rychlé eliminaci požáru. Po použití nezanechává hasivo druhotná poškození, což je výhodou při použití v citlivých prostředích.