- Skladem
- Doprava zdarma
- Osobní odběr od 49 Kč (celá ČR)
- Dárek zdarma
- Doprava zdarma
- Osobní odběr od 49 Kč (celá ČR)
- Dárek zdarma
















Stojan Anaconda Extension Pod od výrobce Saenger je určen pro rybáře, kteří hledají stabilní a flexibilní řešení pro umístění svých prutů. Tento stojan je vyroben z kvalitní slitiny hliníku a doplněn komponenty z nerezové oceli, což zajišťuje jeho odolnost a nízkou hmotnost. Celková hmotnost stojanu je 2,8 kg, což usnadňuje jeho přenášení a manipulaci.
Stojan je vybaven čtyřmi teleskopickými nohami, které lze nastavit do různých úhlů a délek. Krátké nohy lze nastavit v rozmezí 30 až 46 cm, zatímco dlouhé nohy mají nastavitelnou délku od 62 do 110 cm. Díky tomu je možné stojan stabilně postavit i na nerovném terénu nebo v proudících vodách. Pro ještě větší flexibilitu jsou k dispozici dvě sady předních nohou v různých délkách.
Hrazdy stojanu jsou navrženy tak, aby pojaly až tři pruty. Přední hrazda má délku 47 cm a zadní hrazda 40 cm, což umožňuje pohodlné umístění prutů s velkými navijáky. Tělo stojanu lze prodloužit od 70 cm do 128 cm, což poskytuje další možnosti nastavení podle potřeb rybáře.
Pro snadnou přepravu je stojan dodáván s transportní taškou vyrobenou z vodoodpudivého 600D polyesteru. Transportní rozměry stojanu jsou 83 x 22 x 10 cm, což usnadňuje jeho skladování a přepravu.
Stojan Anaconda Extension Pod je vhodný jak pro začínající, tak i pro zkušené rybáře, kteří ocení jeho stabilitu, flexibilitu a odolnost.
| Výrobce | Saenger Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Stojany a vidličky Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Produktové číslo | 7141715 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 11. března 2016 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||