Hlavní obsah stránky

Ryze Tech Tello Boost Combo

Ať už jste v parku, v kanceláři nebo doma, můžete vždy vzlétnout a zažít pohled na svět z nových vzrušujících perspektiv. Tello má dvě antény, díky nimž je je přenos videa mimořádně stabilní a vysokokapacitní akumulátor, který nabízí impozantně dlouhé letové časy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Ať už jste v parku, v kanceláři nebo doma, můžete vždy vzlétnout a zažít pohled na svět z nových vzrušujících perspektiv. Tello má dvě antény, díky nimž je je přenos videa mimořádně stabilní a vysokokapacitní akumulátor, který nabízí impozantně dlouhé letové časy.

Klíčové vlastnosti
 • ideální pro začátečníky
 • váží jen 80 g
 • let až 13 minut
 • dosah 100 m
 • Smart Switch 2 antény

Kapesní dron Ryze Tech Tello Boost Combo

Nyní v rozšířené verzi Boost Combo umožňující ještě více možností. Přenos v rozlišení 720p HD. Smart Switch 2 antény pro stabilní přenos obrazu. Díky všem technologiím, kterými je dron Tello vybaven, jako pohonný systém vyrobený DJI, můžete provádět úžasné triky a to jen jedním klepnutím na obrazovku. Létání nikdy nebylo tak zábavné a snadné jako nyní.

Naučte se programovat

Přináší možnost naučit se programovat prostřednictvím softwaru Scratch nebo rovnou vytvářet programy skrze sadu Tello SDK. Létání s dronem Tello je velmi snadné a uzpůsobené začátečníkům. Díky funkci Throw & Go jednoduše vyhodíte dron do vzduchu a on se již za letu stabilizuje sám. Zábavné je také nechat dron vzlétnout a opět přistát do vaší ruky pomocí módu Bounce.

letící dron Ryze Tech Tello Boost Combo
Jednoduché ovládání

Na jedno nabití vydrží ve vzduchu až 13 minut a dokáže doletět až na vzdálenost 100 metrů. Nemusíte se přitom ale bát, že překročíte stanovený maximální dosah signálu. Pokud se to stane, Tello je vybavený systémem Failsafe, který zajistí že bezpečně přistane. Tento model je také kompatibilní s VR brýlemi a tak můžete takřka na vlastní kůži zažít let dronu s úchvatnými výhledy.

dron Ryze Tech Tello Boost Combo
Kvalitní obrazový procesor

Dron Tello zachycuje úžasné fotografie a video záběry. Nehledě na to zda jste dobrý v létání, pomocí funkce EZ Shots vytvoříte profesionální záběry, které pak můžete sdílet se svými kamarády na sociálních médiích. Dron se pohybuje koordinovaně a nahrává krátká videa kroužením kolem objektu, 360 stupňovými záběry a vzletem od objektu vysoce k obloze Up & Away. Elektronická stabilizace obrazu zaručí hladké a stabilní záběry ve vysoké kvalitě, kterou zajistí 14-jádrový procesor Intel, profesionálním zpracováním. Zachyťte jedinečné vzpomínky, na které bude radost dívat, fotkami s rozlišením 5 Mpx které jsou spolu s videi ukládány v paměti smartphonu.

Obsah balení
 • dron
 • 8× vrtule
 • 1× ochranné oblouky (sada)
 • 3× baterie
 • nabíjecí adaptér pro 3 aku
 • USB kabel

Parametry

Typ dronukvadrokoptéra
S kamerouano
Rozlišení1280 x 720 (HD/WXGA)
Dosah ve volném prostoru100 m
Ovládání dronumobilem
Doba provozu13 min.

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky pro teenagery

Sháníte dárek pro teenagera, ale nedaří se vám nic vymyslet? Zaujmout někoho v tomto věku není vůbec jednoduché. S našimi tipy na dárky pro teenagery by se vám to ale mohlo podařit.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné