Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky
Robotický vysavač Recenze Rowenta X-Plorer S75s plus RR8595WH

Recenze Rowenta X-Plorer S75s plus RR8595WH

Nahlásit
Nahlásit chybu
Robotický vysavač Rowenta X-Plorer RR8595WH je určený pro úklid bez námahy. Disponuje vysoce účinným HEPA filtrem, chytrým vytíráním s nastavením tlaku vody, laserovou navigací a automatickým vysypáváním nádoby na nečistoty, která se postará o úklid v podstatě bez práce po dobu až 60 dnů. Klíčové vlastnosti - zabudovaná Wi-Fi - elektronický mop - 120 minut provozu na jedno nabití - jednoduchá…
Porovnat ceny od 5 477 Kč

Recenze 94%

Hodnocení: 94%
17 recenzí
5
14x
4
2x
3
0x
2
1x
1
0x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

martihrb1. září 2025
Hodnocení: 100%

Jednoduché ovládání Tichý chod Nastavení zakázaných zón

Vhodný pro průběžný úklid. Jednou za čas je třeba povysávat a vytřít rohy a místa, kam se robotický vysavač nedostane. Vytírání stejně tak, nevezme velmi zaschlou špínu, ale na průběžný úklid v pracovním týdnu doporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
drapalt7. ledna 2024
Hodnocení: 100%

- spárování s wifi na první pokus - kvalitní vysávání i vytírání - super je i stanice, bez toho bych vysavač nechtěl.

Doporučuji koupit, vše ok. Splnil očekávání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
petan0226. prosince 2023
Hodnocení: 100%

Velmi inteligentni, samoucici system. Velmi opatrne najizdi na prekazky, po naskenovani mistnosti pracuje znacne efektivneji, moznost nastaveni vytirani/pouze sani pro urcite mistnosti, neomezene nastaveni virtualnich zdi (napriklad nepojede pod postel, k miskam pro psa apod..) Dokaze prejet opravdu vysoky prah. (urcite vyssi, nez udava vyrobce), chod je tichy, vysani do sberne nadoby je naprosto perfektni, mopovani lepsi prumer. Mame psa a kocku a vsechny chlupy sebere na vybornou. Pokud vysavavaci dochazi baterie, sam se dojde nabit a nasledne umi pokracovat, kde skoncil. Umi prikazy (uklid pouze vybranou oblast.. Napriklad pod stolem.) nebo uklid pouze detsky pokoj apod.. Jeste bych doplnil, ze zvlada vysat i nizky koberec. Ja i manzelka jsme opravdu radi za nakup a doporucuji vsem, kteri vahali tak, jako ja... Po susicce je to nejvetsi pomocnik v domacnosti,

Nema senzor u nadrze na vodu = sam si nerekne o doplneni vody. Sice boura velmi opatrne, ale presto vse jakoby otukava. Rozhodne nic neznici, ma totiz specialni "click" naraznik.. Pouze nastane problem, kdyz napriklad najede na pantofle.. Jak jsou lehke, tak je tahne pred sebou., ale protoze se pak otoci, tak v tom nevidim az takovy problem. Ja osobne hodnotim zaporne fakt, ze sam vysavac chce pouze WIFI 2.4 Ghz, ano clovek si to doma nastavi a sparuje (pak uz muzete z mobilu ovladat klidne z 5Ghz nebo LTE, ale prvotni rozbeh musi probehnout na 2.4.

Paradni zarizeni, ktere nesmi chybet v zadne domacnosti

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel29. října 2023
Hodnocení: 100%

Přesnost úklidu a zajetí do nabíječky.

Chybí mně český návod na ovládací aplikaci (nejde mně nebo neumím nastavit časovač

Kvalitní mašinka, výborná cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel29. října 2023
Hodnocení: 100%

Pokud se chystáte něco takového pořídit tak s Rowentou neprohloupíte.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Šárka Salabová20. října 2023
Hodnocení: 100%

Super mapování Tichý Virtuální zdi v app Nastavení místnosti

S robotem jsem spokojená, nahradil robzone douro x clean a velká spokojenost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel29. března 2023
Hodnocení: 80%

Vysává výborně standartní hlučnost mi přijde v pořádku vysává krásně kočičí chlupy i z koberce s dlouhým chlupem nevysává pořád stejně, ale mění trasu aby nebyl koberec uježděný jedním směrem rozezná koberec od lina pytlík na prach vydrží dlouho (u nás 2 měsíce a ještě není plný) vyjede i přes práh 2,5cm pokud je u něho lišta která poslouží jako menší nájezd nastavení no GO zón funguje bez problémů lze vysávat jen určitou místnost a to až 3x najednou, nebo jen určitou zónu židle bez problémů objede, takže je pokaždé nezvedáme

dlouhé chlupy se namotávají na kartáč na krajích kde se otáčí a tak za 4 vysávání se kartáč otáčí tak těžko že už to vyhodnotí jako zaseklý kartáč a musím ho vyčistit, ale na štětinách v podstatě žádné chlupy nejsou. Takže spíš konstrukční vada. Vjede i pod gauč kde se zasekne, takže lidar jakoby neregistroval předměty nad jeho výšku. Do lehkých a menších předmětů jako je miska v klidu narazí a hrne ji před sebou hrne.

Vysavač máme již cca 2 měsíce a vysává téměř denně a jsem s ním spokojen. Jako hlavní negativum je to namotávání chlupů do krajů kartáče, ale dá se to snést. Režimy hlučnosti jsem nezkoušel, takže nemůžu soudit. Ale i přes poměrně vyšší cenu mohu jen doporučit, člověk je překvapen kolik chlupů doma vlastně má. Máme 2 dlouhosrsté kočky a vysavač vysává cca 36m2 cca 35 minut.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel28. ledna 2023
Hodnocení: 100%

O proti botu který jsem zakoupil před 3. roky velký posun v navigaci a mapování úklidu , není nutno každý den čistit dokovací stanice funkce s odsátím obsahu 100 %

Nahlásit
Nahlásit recenzi