Hlavní obsah stránky

Roadstar Eco City Pro E9

  • elektrokoloběžka Roadstar Eco City Pro E9
elektrokoloběžka Roadstar Eco City Pro E9

Elektrická koloběžka Eco City Pro je vyrobena z lehkých pevných slitin, má ekologický a úsporný elektromotor nové generace. Multifunkční displej zobrazuje aktuální rychlost a stav nabití baterie nebo připojení k Bluetooth (přes mobilní aplikaci si můžete nastavit nejen rychlost jízdy, ale získáte přehled o tom, kolik kilometrů jste ujeli, jaký je stav baterie či třeba zapnete chytrý zámek).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRoadstar

Popis

Elektrická koloběžka Eco City Pro je vyrobena z lehkých pevných slitin, má ekologický a úsporný elektromotor nové generace. Multifunkční displej zobrazuje aktuální rychlost a stav nabití baterie nebo připojení k Bluetooth (přes mobilní aplikaci si můžete nastavit nejen rychlost jízdy, ale získáte přehled o tom, kolik kilometrů jste ujeli, jaký je stav baterie či třeba zapnete chytrý zámek). Moderní a snadno přenosná elektrokoloběžka je ideálním dopravním prostředkem pro cestování do školy nebo do práce.

Parametry

Odpružení kolaneodpružené
Dojezd30 km
Se sedátkemne
Nosnost125 kg
Hmotnost12,7 kg
Kapacita baterie7,8 Ah

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky