Hlavní obsah stránky

Riwall RLT 92 H

Posekejte váš trávník pohodlně a bez větší námahy. Stačí usednout za volant zahradního traktoru Riwall RLT 92 H, který je vybavený praktickými funkcemi a můžete se pustit do zkrášlení vaší zahrady.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRiwall

Popis

Posekejte váš trávník pohodlně a bez větší námahy. Stačí usednout za volant zahradního traktoru Riwall RLT 92 H, který je vybavený praktickými funkcemi a můžete se pustit do zkrášlení vaší zahrady.

Klíčové vlastnosti
  • šířka záběru 92 cm
  • poloměr otáčení 46 cm
  • převodovka Hydro-Gear
  • ocelová konstrukce
  • objem koše 240 l
  • sběr do koše, zadní výhoz, mulčování

Zahradní traktor Riwall RLT 92 H

Velký travnatý pozemek bude pro zahradní traktor Riwall RLT 92 H hračka. Jeho motor MTD Evo 2 o maximálním výkonu 14,5 HP a vysokém objemu 439 cm³ je konstruován tak, aby zvládl pozemky do velikosti cca 5000 m². Poradí si i s nerovnostmi a jízdou na svahu. Navíc je vybaven hydrostatickou převodovkou Hydro-Gear, díky které nemusíte řešit převodové stupně, stačí pouze nožním pedálem určovat směr a rychlost traktoru.

zahradní traktor Riwall RLT 92 H
Pevná konstrukce

Zahradní traktor Riwall RLT 92 H je bytelný stroj, který jen tak něco nerozhodí. Jeho konstrukce tvořená ocelovým rámem a ocelovou karoserií je z odolného materiálu, který něco vydrží. Nemusíte řešit prasklé plasty po drobnějším nárazu nebo jejich křehnutí a blednutí kvůli UV záření. Přes pevný ocelový rám bez středového tunelu se rovněž snadno nastupuje a sesedá. Jeho ostré nože se šířkou záběru 92 cm si poradí i s vysokou trávou.

zahradní traktor Riwall RLT 92 H
Komfort při práci

Pro pohodlnou jízdu jsou určující velká kola. Přední kola jsou velká 15“ a velikost zadních kol činí 18“, což je dostačující pro komfortní průjezd terénem. A kdybyste dali zahradnímu traktoru Riwall RLT 92 H hodně zabrat, pomůže mu s chlazením bohatě žebrovaná kapota pro rychlejší proudění vzduchu. Navíc můžete bezpečně sekat i za horších světelných podmínek, stačí si rozsvítit přední světlomety.

zahradní traktor Riwall RLT 92 H
Velký koš

Nebudete se muset zbytečně zdržovat a často zastavovat kvůli vyprazdňování koše na trávu. Jeho objem 240 l pojme velké množství trávy a vaše plocha bude posekaná rychleji. Navíc jeho obsah můžete pohodlně vysypat z místa řidiče. Trávu můžete také mulčovat nebo nechat vypadávat zadním výhozem bez nutnosti sběru. Díky malému 46cm poloměru otáčení zvládnete dobře manévrovat mezi stromky, keři a záhony.

zahradní traktor Riwall RLT 92 H
Nejen na trávu

Tažné zařízení udělá ze zahradního traktoru Riwall RLT 92 H multifunkční stroj. Rozšiřte jeho schopnosti a využijte ho například jako vozík, sypač, sběrač listí, provzdušňovač atd. Přední část můžete rozšířit o sněhovou radlici, aby traktor nezahálel ani v zimě.

Parametry

Typ traktoruzahradní traktor
Šíře záběru92 cm
Objem sběrného koše240 l
Počet nožů2
Maximální výška sečení95 mm
Výkon traktoru10,7 kW

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní traktory Riwall