Hlavní obsah stránky

Riwall Pro Rep 750

  • čerpadlo Riwall Pro Rep 750
čerpadlo Riwall Pro Rep 750

Riwall Pro Rep 750 je univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W s unikátní funkcí 3v1. Kalové čerpadlo s velmi moderní konstrukcí zvládne čerpat jak čistou, tak i silně znečištěnou vodu a navíc zvládne odsávat vodu až těsně ke dnu hodí se na čerpání vody z bazénů, šachet zatopených povrchovou i podzemní vodou, stavebních jam, nádrží, rybníků, potoků, širokých studní apod.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRiwall

Popis

Riwall Pro Rep 750 je univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W s unikátní funkcí 3v1. Kalové čerpadlo s velmi moderní konstrukcí zvládne čerpat jak čistou, tak i silně znečištěnou vodu a navíc zvládne odsávat vodu až těsně ke dnu hodí se na čerpání vody z bazénů, šachet zatopených povrchovou i podzemní vodou, stavebních jam, nádrží, rybníků, potoků, širokých studní apod. Čerpadlo je vybaveno unikátním systémem výsuvné podstavy – tu lze jednoduše nastavit do tří poloh pro odsávání příměsí o velikostech do 1/8/35 mm.

Parametry

Typ čerpadlaponorné
Příkon750 W
Max. ponorná hloubka7 m
Výtlak8 m
Max. čerpané množství12500 l/h
Ručníne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Čerpadla Riwall