Registrovaný uživatel28. září 2015
Jsou velkým překvapením,prostě koncern Michelin,vyrobeno v Srbsku.Mám i letní max. spokojenost

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jsou velkým překvapením,prostě koncern Michelin,vyrobeno v Srbsku.Mám i letní max. spokojenost