Hlavní obsah stránky

Riken Maystorm 2 B2 225/55 R17 101 W XL

  • Riken Maystorm 2 B2 225/55 R17 101 W XL
Riken Maystorm 2 B2 225/55 R17 101 W XL

Riken Maystorm 2 B2 je kvalitní pneumatika určená pro ekonomickou třídu osobních automobilů nízkou a střední třídu. Pneumatika využívá tři široké obvodové kanály, které účinně odvádějí vodu, což v kombinaci s řadou drážek zvyšuje přilnavost a bezpečnost na mokrých vozovkách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Letní osobní pneu Riken

Všechny letní osobní pneu Riken

Informace o výrobkuRiken

Popis

Riken Maystorm 2 B2 je kvalitní pneumatika určená pro ekonomickou třídu osobních automobilů nízkou a střední třídu. Pneumatika využívá tři široké obvodové kanály, které účinně odvádějí vodu, což v kombinaci s řadou drážek zvyšuje přilnavost a bezpečnost na mokrých vozovkách. Centrální žebro běhounu zvyšuje jízdní vlastnosti vozidla, což znamená větší komfort. Pryžová směs se vyznačuje vysokou odolností, snížení nákladů na provoz vozidel. Riken Maystrom 2 B2 je dobrou volbou pro řidiče, kteří ocení kvalitní výkon za přijatelnou cenu.

Parametry

Šířka pneu225 mm
Průměr diskuR17
Index rychlostiW (270 km/h)
Profilové číslo55
Index nosnosti101 Li
Valivý odporC

Hodnocení a recenze