Renogy RNG-175DB-H
Nejlevnější nabídky
Battery Charger CZ
Hodnocení
90% (914)
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Renogy RNG-175DB-H
Popis
Monokrystalický flexibilní solární panel Renogy RNG-175DB-H se vyznačuje vysokým výkonem, nízkou hmotností a velkou flexibilitou. Moduly jsou navrženy jak pro mobilní, tak i stacionární off-grid aplikace. Nabízí širokou škálu použití jako nezávislý zdroj energie pro lodě, karavany, chaty a podobně. Tento lehký panel lze snadno instalovat na zakřivených plochách. Vždy však musí být instalován na pevném podkladu. Provozní napětí baterie je 12 V. Výkon je 175 W. Rozměry jsou 1504 x 673 x 2 mm. Váha panelu je 2,8 kg.