Hlavní obsah stránky

Relax Cross HTG34Q White/Bronze 2022 uni

  • lyžařské brýle Relax Cross HTG34Q White/Bronze 2022 uni
  • lyžařské brýle Relax Cross HTG34Q White/Bronze 2022 uni
lyžařské brýle Relax Cross HTG34Q White/Bronze 2022 uni

Lyžařské brýle Cross od české značky Relax jsou určeny pro běžecké lyžování, díky širokému zornému poli s odklápěcím hledím, lehké konstrukci a aerodynamickému tvaru jsou oblíbený i u závodních lyžařů. Jistě potěší i vysoká redukce mlžení, ochrana proti poškrábání, pohodlný nastavitelný elastický pásek a výměnné čiré sklo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRelax

Popis

Lyžařské brýle Cross od české značky Relax jsou určeny pro běžecké lyžování, díky širokému zornému poli s odklápěcím hledím, lehké konstrukci a aerodynamickému tvaru jsou oblíbený i u závodních lyžařů. Jistě potěší i vysoká redukce mlžení, ochrana proti poškrábání, pohodlný nastavitelný elastický pásek a výměnné čiré sklo. Hlavní důraz je kladen na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci,

Parametry

Určeníunisex
S více sklyano
Produktové čísloHTG34Q
Anti fogano
Dioptrickéano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Lyžařské a snowboardové brýle Relax

Všechny lyžařské a snowboardové brýle Relax