Hlavní obsah stránky

Ray-Ban RB3449 001/2Y

  • sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/2Y
sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/2Y

Sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/2Y jsou součástí nejnovější Ray-Ban kolekce navržené pro muže. Tento elegantní polorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho Aviator rám dělá Ray-Ban RB3449 ideální volbou především pro kulaté, oválné a hranaté tváře.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRay-Ban

Popis

Sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/2Y jsou součástí nejnovější Ray-Ban kolekce navržené pro muže. Tento elegantní polorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho Aviator rám dělá Ray-Ban RB3449 ideální volbou především pro kulaté, oválné a hranaté tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je ušlechtilý kov, který vašim brýlím dodá perfektní vzhled a zároveň zajišťuje výjimečnou odolnost a pevnost. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků.

Parametry

Určenípánské
Barvavícebarevná
Styl brýlíletecké
Polarizačníano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluneční brýle Ray-Ban

Všechny sluneční brýle Ray-Ban