Hlavní obsah stránky

Ray-Ban Junior Izzy RJ9060S 700673

  • sluneční brýle Ray-Ban Junior Izzy RJ9060S 700673
sluneční brýle Ray-Ban Junior Izzy RJ9060S 700673

Sluneční brýle Ray-Ban Junior Izzy RJ9060S jsou součástí nejnovější Ray-Ban Junior kolekce navržené pro děti. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho cat-eye rám dělá Ray-Ban Junior RJ9060S ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRay-Ban

Popis

Sluneční brýle Ray-Ban Junior Izzy RJ9060S jsou součástí nejnovější Ray-Ban Junior kolekce navržené pro děti. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho cat-eye rám dělá Ray-Ban Junior RJ9060S ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je nylon. Pouze málo materiálů vykazuje vyšší odolnost a životnost jako nylon. Právě proto se používá na výrobu bezpečnostních pásů a padáků. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100 % škodlivých UV paprsků.

Parametry

Určenídětské
Barvahnědá
Produktové čísloRJ9060S
Styl brýlíelegantní
Polarizačníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluneční brýle Ray-Ban

Všechny sluneční brýle Ray-Ban