Hlavní obsah stránky

Prožijte Happy Weekend: 1 rok 52 cílů po celé Evropě - Marco Polo (2019, brožovaná)

  • kniha Prožijte Happy Weekend: 1 rok 52 cílů po celé Evropě - Marco Polo (2019, brožovaná)
kniha Prožijte Happy Weekend: 1 rok 52 cílů po celé Evropě - Marco Polo (2019, brožovaná)

Za kvetoucími mandloněmi na Mallorku nebo za bruslením do Stockholmu? Toužíte zažít vzrušující sienské Palio s přehlídkou okázalých středověkých kostýmů nebo se zúčastnit extravagantního festivalu v Edinburghu? Je libo mladé víno na podzim během jihotyrolského Törggelenu či snad raději ochutnávku sardinek ve spletitých uličkách Lisabonu? Rok má celkem 52 víkendů, které doslova vybízejí ke krátkým výletům. A Evropa nabízí nejméně stejný počet cílů, které jsou zárukou odpočinku, či vzrušujícího nebo gurmánské zážitku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMarco Polo

Popis

Za kvetoucími mandloněmi na Mallorku nebo za bruslením do Stockholmu? Toužíte zažít vzrušující sienské Palio s přehlídkou okázalých středověkých kostýmů nebo se zúčastnit extravagantního festivalu v Edinburghu? Je libo mladé víno na podzim během jihotyrolského Törggelenu či snad raději ochutnávku sardinek ve spletitých uličkách Lisabonu?

Parametry

Jazykčeština
KontinentEvropa
Průvodceano
Rok vydání2019
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mapy a průvodci Marco Polo

Všechny mapy a průvodci Marco Polo