Hlavní obsah stránky

Protopan Local Cream 50 ml

  • tělový krém Protopan Local Cream 50 ml
tělový krém Protopan Local Cream 50 ml

Vaše pokožka bude po aplikování krému promaštěná, zklidněná a zregenerovaná. Protopan Local Cream 50 ml se užívá v případech, kdy je vaše pokožka obzvláště suchá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuProtopan

Popis

Vaše pokožka bude po aplikování krému promaštěná, zklidněná a zregenerovaná. Protopan Local Cream 50 ml se užívá v případech, kdy je vaše pokožka obzvláště suchá. Je velmi dobře snášen, protože neobsahuje žádné dráždivé látky a je vhodný pro děti i batolata.

Klíčové vlastnosti
  • obsahuje ceramidy
  • bez barviv, parfemace a lanolinu
  • obsahuje kyselinu hyaluronovou

Tělový krém Protopan Local Cream 50 ml

Protopan Local Crem vám napomůže proti suché pokožce se sklonem k šupinatění a svědění. Jelikož je frekvence použití u každého člověka individuální, tak u někoho postačí promazat problematická místa dvakrát denně, u někoho musí být promašťování prováděno častěji.

Protopan Local Cream 50 ml
Zásada tělového krému

Méně je někdy více. To platí v případě krému Protopan Local, kdy je lepší nanášet častěji menší vrstvu, než větší vrstvu méně častěji. S velkým nánosem krému by docházelo k zapařování a nesprávnému dýchání pokožky. Krém je plněn do unikátního obalu airless (bez vzduchu), u kterého se obsah vytlačuje pístem na principu podtlaku. Krém může obsahovat stopové množství chemických konzervantů, kvůli vzduchu, který se nedostává zpět do obalu.

Skladování

Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem. Uchovávejte v teplotě mezi 10 - 25 °C.

Parametry

Objem50 ml
Produktové číslo2764000

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky