Hlavní obsah stránky

Progarden KO-CM7000150

  • Progarden KO-CM7000150
Progarden KO-CM7000150

Designové ohniště z umělého kamene vytvoří úžasnou autentickou atmosféru na vaší zahradě, terase nebo na chalupě. S rozdělaným ohněm nebo i bez něj se stane středobodem vaší zahradní párty, večerního posezení u ohně nebo grilovačky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuProGarden

Popis

Designové ohniště z umělého kamene vytvoří úžasnou autentickou atmosféru na vaší zahradě, terase nebo na chalupě. S rozdělaným ohněm nebo i bez něj se stane středobodem vaší zahradní párty, večerního posezení u ohně nebo grilovačky. Kvalitní robustní provedení tepluvzdorného umělého kamene zajistí dlouhou životnost. Velká kulatá spodní základna zajišťuje výbornou stabilitu, ohniště se nekymácí ani nepřevrací. Součástí je ocelové víko s madlem, které zachytává poletující jiskry, ohniště je tak bezpečné pro použití na citlivých površích a trávníku.

Parametry

Produktové čísloKO-CM7000150

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní ohniště a příslušenství ProGarden