Počet stran 124, rok vydání 2023, brožovanáPublikace je určena všem zájemcům o zkoušku z českého jazyka pro účely udělování státního občanství ČR na úrovni B1, kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy (ÚJOP UK). Byla vytvořena nejen pro vyučující, kteří chtějí ke zkoušce připravovat své studenty, ale také pro kandidáty, kteří dané úrovně dosahují a s formátem zkoušky se chtějí seznámit sami.
Informace o Připravujeme se ke zkoušce z českého jazyka pro účely udělování státního občanství ČR: Úroveň B1 - Pavel Pečený a kol. (2023, brožovaná)
Popis
Publikace je určena všem zájemcům o zkoušku z českého jazyka pro účely udělování státního občanství ČR na úrovni B1, kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy (ÚJOP UK). Byla vytvořena nejen pro vyučující, kteří chtějí ke zkoušce připravovat své studenty, ale také pro kandidáty, kteří dané úrovně dosahují a s formátem zkoušky se chtějí seznámit sami. Uživateli jsou k dispozici jak konkrétní příklady jednotlivých úloh s návodem k jejich vypracování, tak metodická doporučení pro nácvik testovaných dovedností a ukázky psaní.