Hlavní obsah stránky

Primulus Group Kloubus 30 sáčků

Primulus Group Kloubus posiluje klouby, svaly a šlachy díky účinným látkám, jako je kolagen, MSM, glukosamin a chondroitin. Má podobu prášku s grepovou příchutí, který rozmícháte ve 250 ml vody.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Primulus Group Kloubus posiluje klouby, svaly a šlachy díky účinným látkám, jako je kolagen, MSM, glukosamin a chondroitin. Má podobu prášku s grepovou příchutí, který rozmícháte ve 250 ml vody. Doplněk dále obsahuje vitamín C, hořčík, zinek a další minerály i vitamíny.

Klíčové vlastnosti
  • Certifikovaný obsah chondroprotektiv a kolagenu
  • Výživa obohacená o vitamíny i minerály
  • Užívání ve formě nápoje s příjemnou grepovou příchutí
  • Jednoduché dávkování v sáčcích

Grepová kloubní výživa Primulus Group Kloubus 30 sáčků

Kloubus obsahuje stejné účinné látky jako koňská výživa, avšak v menším a lépe vstřebatelném množství. Zároveň neobsahuje složky, které lidské tělo nepotřebuje. Užívá se jednou denně a díky rozdělení do sáčků se jednoduše dávkuje.

Účinné látky a vitamíny Primulus Group Kloubus
Účinné látky a vitamíny

Kloubus obsahuje spektrum účinných látek pro funkci kostí a kloubů. Má vysoký obsah kolagenu ve formě peptidů (nejlépe vstřebatelná forma), dále obsahuje chondroprotektiva, jako jsou chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM. Ve složení nechybí mimo jiné vitamín C, hořčík, zinek, biotin, bromelain nebo vitamín D3, které mají rovněž příznivý vliv na činnost kloubů.

dávkování Primulus Group Kloubus
Doporučené dávkování a nástup účinku

Kloubus se z jednoho sáčku (9 gramů) rozmíchává ve 250 ml pitné vody o pokojové teplotě. Užívá se jednou denně ráno nebo večer, nejlépe během jídla nebo 15 minut po jídle. Samotné účinky a rychlost nástupu jsou velmi individuální. V běžných případech jsou první účinky znatelné v období mezi prvním až třetím měsícem užívání.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny. Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě (15–25 °C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry

Hmotnost270 g
Počet sáčků30
Pro dospěléano
Příchuťgrapefruit
Forma přípravkusáček
Pro senioryano
Typ kloubní výživykomplexní

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné