Matematika Recenze Přijímačky 9 Matematika 2021: Příprava na jednotné přijímací řízení SŠ - Taktik (2020, brožovaná)

Produkt již není v prodeji

Osvědčený a unikátní systémem opakování. Kvalitní, moderní a zábavná příprava. Kompletní shrnutí učiva. Každý rok ji využijí tisíce studentů.

Registrovaný uživatel25. října 2021

Publikace by zřejmě splnila očekávání v případě, že by nám dodavatelka zaslala, co jsme si objednali.

Čekací doba 14 dní na zboží skladem. Jelikož už neměla dodavatelka toto vydání k dispozici, bez dotazu nám zaslala vydání 2022, které ovšem v naší škole při přípravě nepoužívají. Komunikace s dodavatelkou však byla korektní a nabídla vrácení peněz.

Registrovaný uživatel19. června 2021

rychlá doprava

Registrovaný uživatel17. dubna 2021

Přehledně členěné.

Chybí výsledky příkladů.

Kniha splňuje svůj účel.

Registrovaný uživatel4. března 2021

Řada příkladů přesně pro přijímačky

Registrovaný uživatel15. února 2021

Učebnice je velmi přehledná, student uvítá i on-line část, kde jsou mu dispozici další úlohy a testy k řešení.

Bohužel jsme na webových stránkách nenašli vysvětlení k jednotlivým testům, pouze výsledky. Dcera by také uvítala možnost "vytrhnutí" testu a odpovědních archů z učebnice. Tak jak jsou v učebnici teď , nelze je naplno využít, jedině vyříznout, nebo mezi jednotlivými sekcemi neustále listovat.

Učebnici doporučujeme

Registrovaný uživatel13. ledna 2021

Prostě cvičebnice, uvidíme zda to k něčemu bude .

Zatím nic

Registrovaný uživatel8. ledna 2021

Knížka obsahuje učivo ZŠ - výklad, praktické příklady a příklady k procvičení. Díky tomu se lze doučit i nepochopenou a nebo zameškanou látku.

Nic

Knihu určitě doporučuji všem žákům 9. tříd, co si nejsou jisti svými vědomostmi a potřebují se něco doučit. Máme i Český jazyk a do budoucna budu shánět i pro dalšího potomka.

Registrovaný uživatel26. října 2020

na doporučení ZŠ a známých