Hlavní obsah stránky

Přemysl Otakar II.: Král na rozhraní věků - Josef Žemlička (2023, pevná)

Přemysl Otakar II.: Král na rozhraní věků - Josef Žemlička (2023, pevná)

Osobnost a mocenský vzestup „Krále železného a zlatého“ Přemysla Otakara II, stejně jako rychlý a náhlý pád tohoto autoritativního Přemyslovce, jeho příčiny a důsledky, jsou námětem úvodního dílu tetralogie Josefa Žemličky. Ta ve svazcích Přemysl Otakar II, Království v pohybu, Do tří korun a Konec Přemyslovců obsáhla české dějiny druhé poloviny třináctého století poznamenané dvojí velmocenskou kampaní posledních Přemyslovců a s tragickým vyústěním do olomoucké vraždy v srpnu 1306.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNLN

Popis

Osobnost a mocenský vzestup „Krále železného a zlatého“ Přemysla Otakara II, stejně jako rychlý a náhlý pád tohoto autoritativního Přemyslovce, jeho příčiny a důsledky, jsou námětem úvodního dílu tetralogie Josefa Žemličky. Ta ve svazcích Přemysl Otakar II, Království v pohybu, Do tří korun a Konec Přemyslovců obsáhla české dějiny druhé poloviny třináctého století poznamenané dvojí velmocenskou kampaní posledních Přemyslovců a s tragickým vyústěním do olomoucké vraždy v srpnu 1306. Ta znamenala definitivní konec přemyslovské epochy.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2023
Produktové číslo978-80-7422-933-6
Počet stran760
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta NLN

Všechny dějiny a fakta NLN