Objem 500 ml, hmotnost 550 gPodopharm Podoflex mast na chodidla 10 % urey je profesionální přípravek určený pro péči o chodidla s hyperkeratózou, mozoly a popraskanou pokožkou. Je vhodný také pro změkčení nehtového lůžka a je bezpečný pro diabetiky.
Informace o Podopharm Podoflex mast na chodidla 10 % urey
Popis
Podopharm Podoflex mast na chodidla 10 % urey je profesionální přípravek určený pro péči o chodidla s hyperkeratózou, mozoly a popraskanou pokožkou. Je vhodný také pro změkčení nehtového lůžka a je bezpečný pro diabetiky. Tento produkt je dostupný v praktickém balení o objemu 500 ml, které zajišťuje pohodlné dávkování a minimalizuje ztráty obsahu. Díky speciálnímu obalu se do láhve nedostane vzduch, což garantuje konstantní kvalitu přípravku.
Mast obsahuje 10 % urey a gel z aloe, které přispívají k měkkosti a pružnosti pokožky a působí preventivně proti opětovnému zrohovatění. Receptura je obohacena o přírodní emulgátory z tekutých krystalů, zvlhčující komplex pšenice a ořechů, bambucké máslo a veganskou alternativu lanolinu Lipex L'sens, které mají hydratační a zjemňující vlastnosti.
Dále obsahuje vitamín E a vitamín B3 (niacinamid), které zlepšují vzhled pokožky, a alantoin, který má zklidňující účinky. Extrakt z Komonice lékařské působí zklidňujícím účinkem a olej čajovníku má regenerační a osvěžující účinky.
Podopharm Podoflex mast na chodidla je tedy vhodná pro každodenní péči o chodidla, zejména pokud trpíte problémy jako jsou hyperkeratóza, mozoly nebo popraskaná pokožka. Její složení je navrženo tak, aby poskytovalo komplexní péči a zlepšovalo celkový stav pokožky na nohou.