Šířka ráfku 7", průměr disku R18, 5 děr, rozteč děr 112 mm, zális kola 43 mmAlu kola Platin P97 jsou určena pro řidiče, kteří hledají kvalitní a esteticky příjemné řešení pro svá vozidla. Disponují nutnou homologací pro využití v provozu.
Informace o Platin P97 černá leštěná 7x18 5x112 ET43 57,1
Popis
Alu kola Platin P97 jsou určena pro řidiče, kteří hledají kvalitní a esteticky příjemné řešení pro svá vozidla. Disponují nutnou homologací pro využití v provozu.
Kola mají průměr disku 18 palců a šířku ráfku 7 palců, což je vhodné pro různé typy vozidel. Disponují 5 dírami s roztečí 112 mm, což je standardní rozměr pro mnoho automobilů. Středový otvor má průměr 57,1 mm. Zális kola (ET) je 43 mm, což ovlivňuje polohu kola vůči blatníku a může mít vliv na jízdní vlastnosti vozidla.